Відзив (заперечення) на позовну заяву про розлучення

розлучення 2

 

 

 Початком шлюборозлучного процесу в суді є подача позову. Після того, як суд відкриє провадження, чоловік та дружина стають позивачем та відповідачем, залежно від того хто подав позов.

Відповідач має право не погодитись із позовом і подати відзив на позовну заяву, де може викласти свою позицію у справі.

В ухвалі суд визначає строк для подачі відзиву у справі, тому важливо не ігнорувати листи, які надходять із суду, а краще використати всі процесуальні можливості для захисту своїх інтересів.

Форма та зміст відзиву на позовну заяву повинні відповідати формі та змісту, передбаченому цивільно-процесуальним законодавством. Зі змісту відзиву повинно  чітко випливати по якій саме справі подається відзив. У відзиві відповідач може надати оцінку доводам позивача, що зазначені в позовній заяві, спростувати твердження протилежної сторони, просити суд про примирення.

До відзиву також можуть бути надані  докази по справі, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем.

Один екземпляр відзиву обов’язково необхідно надіслати відповідачу по справі.  До суду надаються документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

Отже, варто використати всі процесуальні можливості, надані законодавством для максимального захисту своїх прав та інтересів.

 

По темі:

Позовна заява про стягнення аліментів

 

Потрібна допомога адвоката? Не затягуйте з вирішенням проблем – записуйтесь на консультацію за тел. 096-203-18-51.Інформація про вартість консультації та інших послуг 

Читайте більше порад сімейного адвоката тут

Переглядів: 4900

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>