Ціни для громадян

Ціни на послуги адвоката для бізнесу

 

Ціни на послуги адвоката в 2022 році для громадян в Києві 

Адвокат Гродовська Олеся Павлівна

Більше 17 років досвіду роботи

Перед тим, як звернутись до адвоката за юридичною допомогою, всіх цікавить ціна на юридичні послуги. І багато хто звернув увагу на те, що ціни на послуги адвоката у кримінальних, цивільних, адміністративних, господарських справах  можуть значно відрізнятись.

Адвокат вправі самостійно визначити суму гонорару на свої послуги. При цьому враховується об’єм та складність справи, приблизний час, який необхідно затратити на ведення цієї справи, вартість ресурсів, що задіюються при виконанні доручення клієнта ( транспортні, поштові, канцелярські тощо), а також кваліфікація та зайнятість самого адвоката.

Співробітництво з адвокатом складається з кількох етапів. Адвокат роз’яснить що і як треба зробити, щоб досягнути бажаного результату.

1 етап. Консультація.  Це розмова адвоката з клієнтом під час якої клієнт отримує правовий опис своєї проблеми та шляхи її вирішення. Консультація дає можливість повністю та всесторонньо проаналізувати всі ризики проблеми та в разі необхідності укласти договір з адвокатом про надання правової допомоги. 

2 етап. Досудове врегулювання. Будь-який мир буде кращим аніж хороша війна. Якщо адвокат бачить, що сторони можна помирити – він проведе переговори, поспілкується зі сторонами та запропонує мирно вирішити спір, склавши відповідну угоду.

3 етап. Складання судових та інших документів. Адвокат складе позовну заяву, скаргу, претензію, відзив чи заперечення, а також інші документи, необхідні по вашій справі відповідно до вимог чинного законодавства.

4 етап. Представництво в суді. Адвокат може захищати Вас в суді та взяти на себе всі турботи супроводження справи, в тому числі і без Вашої присутності. Клопотання, заяви, пояснення, збирання доказів  – адвокат зробить все можливе для перемоги. 

Комплексне ведення цивільних справ у суді дозволяє клієнту економити час, зусилля. 

5 етап. Виконання рішення суду. Позитивне рішення – це лише половина успіху, адже присуджене ще потрібно отримати. Адвокат, активно співпрацюючи з виконавчою службою, допоможе реально отримати все присуджене в найкоротші строки

Для Вашої зручності, пропоную  ознайомитись з прайсом на послуги адвоката: 

 

Консультація (включається у вартість подальших послуг) 1 000 грн.
Консультація у кримінальних справах  1 200 грн.
Складання позовної заяви немайнового характеру від 5 000 грн.
Складання позовної заяви майнового характеру  від 6 000 грн.
Складання відзиву на позовну заяву від 5 000 грн.
Написання скарг, заяв, клопотань від 2 000 грн.
Вартість 1 судодня  (підготовка та участь в одному судовому засіданні)  2 800 грн.
Комплексне представництво в суді “під ключ”  
1 варіант:
оплата здійснюється за кожний складений документ та судове засідання окремо по цінам вказаним на початку таблиці
2 варіант:
фіксована сума, яка сплачується 100% авансовим платежем та не змінюється: Орієнтовна вартість
– у малозначних справах без виклику сторін від 10 000 грн.
справи немайнового характеру з викликом сторін  
 – у нескладних справах (орієнт. до 3 суд.засідань) 20 000 – 30 000 грн.
 – у справах середньої тяжкості (орієнт. 3-5 суд. засідань) 30 000 – 40 000 грн.
 – у складних справах (орієнт. від 5 суд.засідань) від 40 000 грн.
справи майнового характеру з викликом сторін  
 у справах з ціною позову до 250 000 тис. грн.  12 000 – 20 000 грн.
у справах з ціною позову 250-500 тис. грн. 20 000-30 000 грн.
у справах з ціною позову 500 000-1 000 000 грн. 30 000 – 40 000 грн.
 у справах з ціною позову від 1 млн. грн.  від 40 000 грн.
3 варіант:
сплачується за складання документів та проведення іншої позасудової роботи одним платежем + оплата за кожне судове засідання
у справах з ціною позову до 1 000 000 тис.грн. 10 000 грн + 2800 грн. /судодень
у справах ціною позову понад 1 000 000 грн. 14 000 + 3 000/судодень 
Складання апеляційної скарги від 7 000 грн.
Участь в апеляційній інстанції (за 1 суд.засідання) 3 000 грн.
Складання касаційної скарги від 8 000 грн.

 

Сума гонорару за надання правової допомоги встановлюється за домовленістю сторін.

 

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ СПРАВ:

КІЛЬКА ПРИКЛАДІВ З МОЄЇ АДВОКАТСЬКОЇ ПРАКТИКИ

1. 18 листопада 2021 р. мого Клієнта виправдано за ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України, який обвинувачувався у здійсненні нереальних господарських операцій, внаслідок чого було незаконно відкодовано ПДВ у сумі 18 млн. грн. Сторона обвинувачення не змогла довести дані обставини в суді. Стратегія сторони захисту допомогла отримати виправдувальний вирок.

2. Кіпрська лікарня звернулась до мого Клієнта з позовною заяву про стягнення 30 000 євро за проведене лікування, яке було проведене внаслідок нещасного випадку під час дайвінгу. У позові до мого Клієнта було відмовлено

3.Рішення митного органу про коригуванння митної вартості імпортного товару, який придбав Клієнт на підставі ЗЕД-контракту визнано протиправним та скасовано. 

4. Захищаючи інтереси фірми, яка виграла тендер, відстояно в Господарському суді м.Києва її право  на надання аудиторських послуг, отримане за результатами здійснення публічної закупівлі.

5. Клієнта, який обвинувачувався за ст.185 ч.3 КК України (крадіжка з проникненням у приміщення) виправдано та визнано невинним у вчиненні злочину (серпень 2016 р.)

6. Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП, за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито. 

7.За Клієнтом визнано право власності на 1/2 квартири, що є спільною сумісною власністю подружжя. 

8. Клієнту судом першої інстанції призначено покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого  ст.121 ч.1 КК України (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). Апеляційним судом даний вирок скасовано та направлено на новий судовий розгляд. За результатами нового судового розгляду Клієнт отримав іспитовий строк та звільнений з-під варти. 

9. Спір щодо отримання надбавки до пенсії, за результатами розгляду якого Клієнт зміг відстояти свої права перед Пенсійним фондом. 

10. Клієнт звернувся до суду з метою зміни розміру аліментів (зменшення), за результатами розгляду справи розмір аліментів змінено з частки від заробітку на тверду грошову суму. 

11. Клієнт був відповідачем у спорі щодо меж земельної ділянки. За результатами розгляду справи у позові опонента відмовлено. 

12.  Клієнта звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 320 КК України у зв’язку із зміною обстановки. 

13. Клієнт був відповідачем у спорі щодо отримання права на спадкування. За результатами розгляду справи Клієнт залишився єдиним спадкоємцем після смерті батька. 

14. Клієнту нараховано заборгованість за житлово-комунальні послуги в розмірі 35234,14 грн. та видано судовий наказ про стягнення даної заборгованості. За результатами звернення Клієнта до суду даний судовий наказ скасовано. 

Про адвоката

ГРОДОВСЬКА ОЛЕСЯ ПАВЛІВНАолеся

 З 2000 – 2005 р.р. – навчалась на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка, здобувши повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство”(денна ф.н.). Спеціалізація – адвокатура.

З 2005 – 2010 р.р. – працювала в органах прокуратури Житомирської області на посаді помічника прокурора (нова назва посади – прокурор прокуратури). За час роботи розглядала звернення фізичних та юридичних осіб (в разі необхідності – із залученням контролюючих органів) в сфері трудового, земельного, податкового, адміністративного, фінансового, екологічного права, реформування агропромислового розвитку, виконання судових рішень тощо; складала документи прокурорського реагування ( з приводу усунення порушень вимог закону, скасування нормативних актів, окремих його частин або приведення їх у відповідність із законом, припинення  незаконних  дій  чи бездіяльності посадових і службових осіб); здійснювала представництво інтересів громадян та держави (місцевої державної адміністрації, міських та сільських рад, податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості та ін.) в загальних, господарських, адміністративних судах; підтримувала державне обвинувачення тощо.

З березня 2011 р.  займаюсь адвокатською діяльністю (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №569 від 10.03.2011 р.). Надаю клієнтам консультації і роз’яснення з різних правових питань; складаю заяви, скарги, клопотання, інші правові документи та подаю їх у встановленому законом порядку; представляю права та інтереси фізичних та юридичних осіб в судах усіх інстанцій, органах державної влади та органах місцевого самоврядування; здійснюю захист прав підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, представляю інтереси потерпілого у кримінальному провадженні, а також особи з приводу притягнення до адміністративної відповідальності тощо.

 • Член Національної асоціації адвокатів України.
 • Включена до керівників стажування адвокатів.
 • Автор більш як 350 публікацій

 

Посилання на мої статті в наукових працях

 

 

img015

img064-1

Мої інтерв’ю медіа на юридичну тематику

“Підводні камені” самостійного вирішення проблем:

 • опонент може приховати або знищити важливі документи;
 • може пройти строк позовної давності;
 • переоформлення майна на іншу особу.
 • ризик притягнення до адміністративної або фінансової відповідальності;
 • можливість здійснення кроків, які можуть послабити Ваші позиції;
 • можливий варіант відсутності потрібного для Вас результату; 
 • ймовірність отримання відмови в задоволенні Ваших вимог.

 

Що отримає клієнт, працюючи з адвокатом?

 • підготовлений пакет документів з урахуванням саме Ваших інтересів;
 • допомогу в примиренні сторін, адже, поганий мир кращий за хорошу війну;
 • мінімум нервів та затрат часу: юрист візьме на себе відвідування суду, позбавить від неприємних зустрічей;
 • комплексне ведення справи: від складання позову до виконання рішення суду без занурення Клієнта в юридичні тонкощі процесу і в судову тяганину ;
 • регулярне інформування про хід справи;
 • вирішення спору;
 • доступні ціни та гнучку цінову політику.

 

Не затягуйте з вирішенням проблеми – записуйтесь на прийом за тел. 096-203-18-51