Ціни для громадян

Ціни на послуги адвоката в 2021 році для громадян в Києві 

Цены на услуги адвоката Киев 2021

Перед тим, як звернутись до адвоката за юридичною допомогою, всіх цікавить ціна на юридичні послуги. І багато хто звернув увагу на те, що ціни на послуги адвоката у кримінальних, цивільних, адміністративних, господарських справах  можуть значно відрізнятись.

Адвокат вправі самостійно визначити суму гонорару на свої послуги. При цьому враховується об’єм та складність справи, приблизний час, який необхідно затратити на ведення цієї справи, вартість ресурсів, що задіюються при виконанні доручення клієнта ( транспортні, поштові, канцелярські тощо), а також кваліфікація та зайнятість самого адвоката.

Співробітництво з адвокатом складається з кількох етапів. Адвокат роз’яснить що і як треба зробити, щоб досягнути бажаного результату.

1 етап. Консультація.  Це розмова адвоката з клієнтом під час якої клієнт отримує правовий опис своєї проблеми та шляхи її вирішення. Консультація дає можливість повністю та всесторонньо проаналізувати всі ризики проблеми та в разі необхідності укласти договір з адвокатом про надання правової допомоги. 

2 етап. Досудове врегулювання. Будь-який мир буде кращим аніж хороша війна. Якщо адвокат бачить, що сторони можна помирити – він проведе переговори, поспілкується зі сторонами та запропонує мирно вирішити спір, склавши відповідну угоду.

3 етап. Складання судових та інших документів. Адвокат складе позовну заяву, скаргу, претензію, відзив чи заперечення, а також інші документи, необхідні по вашій справі відповідно до вимог чинного законодавства.

4 етап. Представництво в суді. Адвокат може захищати Вас в суді та взяти на себе всі турботи супроводження справи, в тому числі і без Вашої присутності. Клопотання, заяви, пояснення, збирання доказів  – адвокат зробить все можливе для перемоги. 

Комплексне ведення цивільних справ у суді дозволяє клієнту економити час, зусилля і кошти. Незалежно від тривалості перебігу судового розгляду клієнт сплачує фіксовану суму. Вартість послуги не буде збільшена, навіть якщо виникнуть непередбачені обставини і судовий розгляд триватиме довше, ніж планувалося.

5 етап. Виконання рішення суду. Позитивне рішення – це лише половина успіху, адже присуджене ще потрібно отримати. Адвокат, активно співпрацюючи з виконавчою службою, допоможе реально отримати все присуджене в найкоротші строки

Для Вашої зручності, пропоную  ознайомитись з прайсом на послуги адвоката: 

Консультація (включається у вартість подальших послуг) 500 грн.
Вартість складання позовної заяви від 2 700 грн.
Написання скарг, заяв, клопотань від 1000 грн.
Комплексне представництво в суді
 – у нескладних справах (орієнт. до 3 суд.засідань) 8000 -11000 грн.
 – у справах середньої тяжкості (орієнт. 3-5 суд. засідань) 11000-16000 грн.
 – у складних справах (орієнт. від 5 суд.засідань) від 16 тис. грн.

 

Сума гонорару за надання правової допомоги встановлюється за домовленістю сторін.

 

Якщо Ваші права порушені, або Ви сумніваєтесь у правомірності дій інших осіб, хочете знати як вирішити Вашу проблему  – не затягуйте з вирішенням проблеми – телефонуйте 096-203-18-51 

 

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ АДВОКАТА ПО ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ СПРАВ:

Правова допомога у справах про корупційні правопорушення / версія на російській мові