АДВОКАТ ПО АДМІНІСТРАТИВНИМ СПРАВАМ КИЇВ. АВТОАДВОКАТ

адвокат київ

 

Вітаю Вас на веб-порталі експерта у адміністративних справах в Києві з 20-річним досвідом роботи  – Гродовської Олесі Павлівни!

 

Сьогодні адміністративні спори є дуже поширеними. Адже, прості громадяни, а також бізнес постійно зіштовхуються з державними структурами та органами місцевого самоврядування і досить часто доводиться оскаржувати їх рішення, дії чи бездіяльність.

 

Допомога адвоката Вам може знадобитись у таких ситуаціях:

 • склали протокол та постанову про притягнення до адмінвідповідальності за порушення ПДР;
 • контролюючі органи притягують до адміністративної та фінансової відповідальності;
 • неправильно нараховано пенсію;
 • держслужбовця притягнуто до дисциплінарної відповідальності;
 • бездіяльність державних органів;
 • територіальні центри комплектування (ТЦК) прийняли незаконні рішення та вчинили незаконні дії;
 • виникнення інших  адміністративних спорів.

 

Ризики самостійного рішення адміністративного спору:

 • ризик притягнення до адміністративної або фінансової відповідальності;
 • можливість здійснення кроків, які можуть послабити Ваші позиції;
 • можливий варіант відсутності потрібного для Вас результату; 
 • ймовірність отримання відмови в задоволенні Ваших вимог.

 

 У перелік послуг адвоката в адміністративних справах, автоадвоката Київ входить:

 1.     юридичний аналіз адміністративного спору;
 2.     визначення можливих варіантів вирішення адміністративного спору;
 3.     підготовка скарг, заяв, адвокатських запитів;
 4.     підготовка позовної заяви та інших процесуальних документів для звернення      до     суду;
 5.     представництво інтересів клієнта у суді при вирішенні адміністративних спорів;
 6.     оскарження рішення суду в апеляційній та касаційній інстанціях;
 7.     допомога адвоката на стадії виконавчого провадження.

 

Що отримає клієнт? 

 • захист своїх інтересів;
 • зменшення емоційної напруги (адже Ви вже не сам-на-сам зі своєю проблемою);
 • підготовлений пакет документів, з урахуванням саме Ваших інтересів; 
 • відновлення порушених прав, відшкодування шкоди;
 • доступні ціни та гнучку цінову політику.

 

Ціни на послуги адвоката  в адміністративних справах, автоадвоката Київ

Виконуючи свою роботу, адвокат вправі самостійно визначити суму гонорару за свої послуги. При цьому враховується кваліфікація та професійний досвід адвоката, об’єм та складність справи, приблизний час, який необхідно витратити для захисту інтересів Клієнта.

Для Вашої зручності, пропонуємо  ознайомитись з прайсом на послуги адвоката. В залежності від ситуації адвокат може запропонувати кілька варіантів оплати:

 • фіксована сума, яка не змінюється, яку клієнт оплачує одразу та в подальшому не хвилюється про можливий ріст своїх витрат;
 • фіксована сума гонорара за позасудову роботу + оплата за кожне судове засідання;
 • оплата за кожну послугу окремо (наприклад, складання адвокатського запиту,  складання позову,  участь в судовому засідання тощо.)
Консультація (при подальшій співпраці консультація безкоштовна)  1 700 грн.
Захист у справах про порушення митних правил від 20 000 грн.
Написання позовної заяви   від 8 000 грн.
Складання відзиву на позовну заяву від 8 000 грн.
Складання звернень від 3500  грн.
Складання пояснень, клопотання про закриття справи (адмін. правопор.) від 4 000 грн.
Інші процесуальні питання (адмін правопор.) від 2 000 грн.
Участь в одному судовому засіданні  (КУПАП) (адмін. правопор.) 4 000 грн.
Комплексне представництво в суді “під ключ” у позовному провадженні
1 варіант:
оплата здійснюється за кожний складений документ та судове засідання окремо по цінам вказаним на початку таблиці
2 варіант: (у складних справах)
фіксована сума, яка сплачується 100% авансовим платежем та не змінюється: від 32 000 грн.
 у справах з ціною позову від 1 мпн. грн.  від 40 000 грн.
3 варіант:
сплачується за складання документів та проведення іншої позасудової роботи одним платежем + оплата за кожне судове засідання 17 000  грн. + 4 000 грн. /судодень
у справах ціною позову понад 1 000 000 грн. 29 000 + 4 500/судодень
Складання апеляційної скарги від 12 500 грн.
Складання апеляційної скарги у сравах про адмін. правоп. від 6 000 грн.
Участь в апеляційній інстанції (за 1 суд.засідання) 5 000 грн.
Складання касаційної скарги від 16 000 грн.

 

КІЛЬКА ПРИКЛАДІВ З МОЄЇ АДВОКАТСЬКОЇ ПРАКТИКИ

1. Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.130 КУпАП, за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито.

2. Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП, за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито.

3. 18 листопада 2021 р. мого Клієнта виправдано за ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України, який обвинувачувався у здійсненні нереальних господарських операцій, внаслідок чого було незаконно відкодовано ПДВ у сумі 18 млн. грн. Сторона обвинувачення не змогла довести дані обставини в суді. Стратегія сторони захисту допомогла отримати виправдувальний вирок.

4. Кіпрська лікарня звернулась до мого Клієнта з позовною заяву про стягнення 30 000 євро за проведене лікування, яке було проведене внаслідок нещасного випадку під час дайвінгу, який був застрахований. У позові до мого Клієнта було відмовлено.

5.Рішення митного органу про коригуванння митної вартості імпортного товару – автомобіля, який придбав Клієнт за кордоном визнано протиправним та скасовано.

6. У справі про ДТП провадження було закрито за ч.1 ст.286 КК України та складено протокол про вчинення адмін правопорушення за ст.124,130 КУПАП. Провадження у справі було закрито.

7. Клієнта, який обвинувачувався за ст.185 ч.3 КК України (крадіжка з проникненням у приміщення) виправдано та визнано невинним у вчиненні злочину (серпень 2016 р.)

8.Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.164 КУпАП (надання послуг таксі без ліцензії), за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито.

9. Клієнту судом першої інстанції призначено покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого  ст.121 ч.1 КК України (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). Апеляційним судом даний вирок скасовано та направлено на новий судовий розгляд. За результатами нового судового розгляду Клієнт отримав іспитовий строк та звільнений з-під варти.

10.  Клієнта звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 320 КК України у зв’язку із зміною обстановки.

11. Клієнт обвинувачувався в тому, що перемістив через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товар  шляхом подання до митного органу як підставу для переміщення товарів документ, що містить неправдиві відомості щодо одержувача за ст.483 Митного кодексу. За результатами розгляду справу закрито  у зв`язку з відсутністю в його діях складу правопорушення.

12.  Клієнт обвинувачувався в тому, що товар зазначений в сертифікаті з перевезення EUR.1 не відповідає правилам походження, викладених в Доповненні І Конвенції та не набуває статусу походження з України в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. У звязку з цим  сертифікат з перевезення EUR.1 був анульований. Внаслідок цього Клієнт був притягнутий до відповідальності за ст.485 Митного кодексу та на нього накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів. За результатами зверення за правовою допомогою було підготовлено позов до суду, який в подальшому був задоволений та постанова митниці була скасована.

13. В інтересах Клієнта було подано позов до суду про визнання протиправним і скасування рішення про відмову в реєстрації податкової накладної в ЄРПН. Позов задоволено.

14. Клієнт звернувся до окружного адміністративного суду про визнання дій неправомірними та зобов`язання відповідача -фіскального органу скасувати нарахований податковий борг позивачу на загальну суму 72 тис. грн. Позов задоволено.

15.  Клієнт був притягнутий до адміністративної відповідальності за декларування товару з неправильним кодом товару згідно з УКТ ЗЕД та без нарахування і сплати передбачених законодавством податків і зборів. На підставі висновків акту митним органом винесені податкові повідомлення-рішення, яким збільшено суму грошового зобов`язання за платежем мито на товари, що ввозяться суб`єктами підприємницької діяльності . За результатами зверення за правовою допомогою було підготовлено позов до суду, який в подальшому був задоволений та повідомлення-рішення митниці було скасоване.

16. Клієнт отримав ППР , яким застосовано суму штрафних (фінансових) санкцій Вказане ППР прийнято на підставі Акту перевірки  що складений за результатами проведення документальної позапланової виїзної перевірки  стосовно порушення граничних строків розрахунків за операціями з імпорту товарів, встановлених НБУ за імпортним контрактом. За результатами звернення до суду дане ППР було скасоване.

17. У митній декларації не заявлено за встановленою формою точні та достовірні відомості (наявність, найменування або назва, кількість тощо) про товари, які підлягають обов`язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України (косметичні препарати та засоби для догляду за шкірою), внаслідок чого складено протокол за ст.472 Митного кодексу України. За результатами захисту в суді справу закрито за відстутністю складу адміністративного правопорушення.

18. При Перетині автомобільного кордону України через зелений коридор на виїзді з країни громадянка пред’явила валюту  що перевищує дозволену законодавством без письмового декларування. За результатами розгляду справи Клієнт отримав штраф в розмірі 1700 грн  без конфіскації вилучених коштів.

19. НАЗК склало на Клієнта протокол за частиною четвертою ст.172-6 КУпАП (умисне недекларування майна). Обравши стратегію захисту (не доведено, що Клієнт діяв з умислом, вчинення суттєвих процесуальних порушень посадовими особами, які склали протокол тощо, справу було закрито.

 

 

Про адвоката

ГРОДОВСЬКА ОЛЕСЯ ПАВЛІВНА

 З 2000 – 2005 р.р. – навчалась на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка,

З 2005 – 2010 р.р. – працювала в органах прокуратури  За час роботи:

 • розглядала звернення в сфері трудового, земельного, податкового, адміністративного, фінансового, екологічного права, реформування агропромислового розвитку, виконання судових рішень тощо;
 • складала документи з приводу усунення порушень вимог закону, скасування нормативних актів, окремих його частин або приведення їх у відповідність із законом, припинення  незаконних  дій  чи бездіяльності посадових і службових осіб);
 • здійснювала представництво громадян, державних органів та органів місцевого самоврядування в судах;
 • підтримувала державне обвинувачення тощо.

 

З березня 2011 р.  займається адвокатською діяльністю (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №569 від 10.03.2011 р.).

У своїй практиці:

– здійснює судовий захист у :

 • цивільних справах;
 • кримінальних справах;
 • адміністративних справах;
 • господарських справах.

– здійснює юридичний супровід господарської діяльності.

 

 • Член Національної асоціації адвокатів України.
 • Включена до керівників стажування адвокатів.
 • Автор більш як 350 публікацій.

 

Мої інтерв’ю медіа на юридичну тематику

 

Не затягуйте з вирішенням проблем – записуйтесь на консультацію за  тел. 096-203-18-51 

 

 

 

img015

img064-1