АДВОКАТ ПО РОЗЛУЧЕННЮ КИЇВ

 

аліменти, додаткові витрати на дитинуКоли потрібен адвокат по розлученню?

Багато хто говорить, що справи про розлучення – легка категорія справ, справитись з якою можна самостійно і без допомоги адвоката. Однак, неприємності та різноманітні труднощі можуть очікувати Вас там, де можна менше всього очікувати.

Ось лиш деякі ситуації, коли участь адвоката по розлученню потрібна у будь-якому випадку:

 • немає освіти та досвіду, а значить впевненості в отриманні потрібного результату;
 • дуже сильна емоційна напруга, яка заважає діяти, аналізувати;
 • ніхто не відміняв роботу, бізнес, відрядження, піклування про дітей;
 • один з подружжя ухиляється від явки до суду з приводу розлучення або ж проживає у іншому місці;
 • при поділі майна подружжя є ризик виключення нерухомості чи автомобіля із сумісно нажитого майна;
 • є кредити, іпотека, борги;
 • виник спір щодо способу утримання дитини та місця її проживання.

Кожна з цих ситуацій – ризик втрати майна, нервова обстановка і психологічна травма для дитини. Чи варта того економія на юридичних послугах? Навряд чи.

Зверніться за допомогою до професійного адвоката, або, як мінімум, отримайте грунтовну правову консультацію.

Заручившись підтримкою адвоката, Вам не потрібно буде переживати про те, як скласти заяву до суду, як поводити себе в суді, як захистити себе та інтереси дітей.

 

Чим допоможе адвокат по розірванню шлюбу

 • доб’ється розлучення, якщо один з подружжя не згоден або ухиляється від явки до суду, або місце проживання якого невідоме;
 • допоможе з аліментами та поділом майна подружжя;
 • забезпечить розлучення з іноземцем;
 • захистить інтереси дітей при розлученні;
 • допоможе визнати недійсним шлюбний контракт та ін.

Що отримає клієнт?

 • підготовлений пакет документів для розлучення, з урахуванням саме Ваших інтересів ;
 • допомогу в примиренні сторін, адже, поганий мир кращий за хорошу війну;
 • мінімум нервів та затрат часу: юрист візьме на себе відвідування суду, позбавить від неприємних зустрічей;
 • комплексне ведення справи: від складання позову до виконання рішення суду,без занурення Клієнта в юридичні тонкощі процесу розлучення і в судову тяганину ;
 • доступні ціни та гнучку цінову політику.

 

Після укладення договору про надання юридичних послуг адвокат по розлученню бере на себе повний контроль за здійсненням всіх дій, необхідних для розірвання шлюбу в судовому порядку в найкоротші терміни, інформує Вас про хід виконання робіт. Вам необхідно тільки один раз приїхати в офіс укласти договір, після чого вся робота буде проводитися без Вашої присутності!

Вартість послуг адвоката по розлученню

Вартість роботи адвоката по розлученню може відрізнятись в залежності від складності справи. 

Консультація (при подальшій співпраці консультація безкоштовна) 1200 грн.
Складання позовної заяви про розірвання шлюбу 2500 грн.
Гонорар за кожне судове засідання 3000 грн.
Представництво в суді “під ключ” (консультації, підготовка документів, збирання доказів, складання позовної заяви, відзиву, участь в судових засіданнях, отримання рішення суду) від 12 000 грн.

 

 Практика адвоката у сімейних справах:

 • складено більше 600 позовних заяв до суду про розірвання шлюбу, стягнення аліментів, поділ майна подружжя, позбавлення батьківських прав, усунення перешкод у спілкуванні з дитиною тощо;
 • складено більш ніж 350 відзивів та заперечень у сімейних спорах;
 • взято участь в більш ніш 150 судових справах у сімейних справах.
 • складено близько 50 договорів при врегулюванні шлюбнорозлучного процесу;

Також я маю досвід у наданні правової допомоги при виникненні інших проблем:

1. 18 листопада 2021 р. мого Клієнта виправдано за ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України, який обвинувачувався у здійсненні нереальних господарських операцій, внаслідок чого було незаконно відкодовано ПДВ у сумі 18 млн. грн. Сторона обвинувачення не змогла довести дані обставини в суді. Стратегія сторони захисту допомогла отримати виправдувальний вирок.

2. Кіпрська лікарня звернулась до мого Клієнта з позовною заяву про стягнення 30 000 євро за проведене лікування, яке було проведене внаслідок нещасного випадку під час дайвінгу. У позові до мого Клієнта було відмовлено

3.Рішення митного органу про коригуванння митної вартості імпортного товару, який придбав Клієнт на підставі ЗЕД-контракту визнано протиправним та скасовано. 

4. Захищаючи інтереси фірми, яка виграла тендер, відстояно в Господарському суді м.Києва її право  на надання аудиторських послуг, отримане за результатами здійснення публічної закупівлі.

5. Клієнта, який обвинувачувався за ст.185 ч.3 КК України (крадіжка з проникненням у приміщення) виправдано та визнано невинним у вчиненні злочину (серпень 2016 р.)

6. Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП, за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито. 

7.За Клієнтом визнано право власності на 1/2 квартири, що є спільною сумісною власністю подружжя. 

8. Клієнту судом першої інстанції призначено покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого  ст.121 ч.1 КК України (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). Апеляційним судом даний вирок скасовано та направлено на новий судовий розгляд. За результатами нового судового розгляду Клієнт отримав іспитовий строк та звільнений з-під варти. 

9. Спір щодо отримання надбавки до пенсії, за результатами розгляду якого Клієнт зміг відстояти свої права перед Пенсійним фондом. 

10. Клієнт звернувся до суду з метою зміни розміру аліментів (зменшення), за результатами розгляду справи розмір аліментів змінено з частки від заробітку на тверду грошову суму. 

11. Клієнт був відповідачем у спорі щодо меж земельної ділянки. За результатами розгляду справи у позові опонента відмовлено. 

12.  Клієнта звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 320 КК України у зв’язку із зміною обстановки. 

13. Клієнт був відповідачем у спорі щодо отримання права на спадкування. За результатами розгляду справи Клієнт залишився єдиним спадкоємцем після смерті батька. 

14. Клієнту нараховано заборгованість за житлово-комунальні послуги в розмірі 35234,14 грн. та видано судовий наказ про стягнення даної заборгованості. За результатами звернення Клієнта до суду даний судовий наказ скасовано. 

 

Про адвоката

ГРОДОВСЬКА ОЛЕСЯ ПАВЛІВНАолеся

 З 2000 – 2005 р.р. – навчалась на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка, здобувши повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство”(денна ф.н.). Спеціалізація – адвокатура.

З 2005 – 2010 р.р. – працювала в органах прокуратури Житомирської області на посаді помічника прокурора (нова назва посади – прокурор прокуратури). За час роботи розглядала звернення фізичних та юридичних осіб (в разі необхідності – із залученням контролюючих органів) в сфері трудового, земельного, податкового, адміністративного, фінансового, екологічного права, реформування агропромислового розвитку, виконання судових рішень тощо; складала документи прокурорського реагування ( з приводу усунення порушень вимог закону, скасування нормативних актів, окремих його частин або приведення їх у відповідність із законом, припинення  незаконних  дій  чи бездіяльності посадових і службових осіб); здійснювала представництво інтересів громадян та держави (місцевої державної адміністрації, міських та сільських рад, податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості та ін.) в загальних, господарських, адміністративних судах; підтримувала державне обвинувачення тощо.

З березня 2011 р.  займаюсь адвокатською діяльністю (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №569 від 10.03.2011 р.). Надаю клієнтам консультації і роз’яснення з різних правових питань; складаю заяви, скарги, клопотання, інші правові документи та подаю їх у встановленому законом порядку; представляю права та інтереси фізичних та юридичних осіб в судах усіх інстанцій, органах державної влади та органах місцевого самоврядування; здійснюю захист прав підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, представляю інтереси потерпілого у кримінальному провадженні, а також особи з приводу притягнення до адміністративної відповідальності тощо.

 • Член Національної асоціації адвокатів України.
 • Включена до керівників стажування адвокатів.
 • Автор більш як 350 публікацій

 

Посилання на мої статті в наукових працях

 

img015

img064-1

 

Не затягуйте з вирішенням проблеми – телефонуйте 096-203-18-51