ЯК ШВИДКО РОЗЛУЧИТИСЬ 2024

розлучення 1 У подружжя може бути багато причин для швидкого розірвання шлюбу.

Що потрібно робити, щоб розлучення відбулось в найкоротші строки, а не затягнулось на довгі місяці?

Основна умова швидкого розлучення – взаємозгода між чоловіком та дружиною. Чим менше спорів, непорозумінь, тим швидше відбудеться розлучення. Строк розлучення можна скоротити до 2-3 місяців.

Також для швидкого розгляду справи необхідно грамотно скласти позовну заяву, яке не доведеться переробляти за вказівкою суду, подати до суду повний пакет документів, щоб не відкладати розгляд справи у зв’язку з витребуванням тих чи інших доказыв, справно відвідувати судові засідання.

Якщо чоловік чи дружина не згодні з розірванням шлюбу, нажаль, розлучення ускладнюється та може затягнутись.

Наприклад, один із подружжя, який не бажає розлучення, має право попросити суд надати час на примирення. Часто суддя з метою можливого збереження сім’ї йде на такий крок та надає строк на примирення терміном орієнтовно 1-3 місяці. Після спливу цього строку, якщо той з поружжя, хто подав на розлучення не змінив свою думку, шлюб суд розірве.

Щоб суд не надавав строк на примирення, той з подружжя, який бажає швидкого розгляду справи, повинен надати суду аргументовані пояснення та докази, що примирення неможливе, 

Крім строку на примирення, той з подружжя, хто не бажає розлучення, може ігнорувати судові засідання, що також вплине на строк розлучення. Однак, суд все рівно після одного-двух судових засідань, на які не з’явився відповідач та якому було відомо про розгляд справи, розлучить подружжя.

Також не вийде розлучитись, якщо дружина вагітна, або спільна дитина не досягла 1-річного віку. 

Як показує судова практика, подружжя не рідко мириться в процесі розлучення. Саме тому, закон не допускає ніяких виключень і можливостей для прискорення розлучення.

Отже, найкращим методом швидкого розлучення є – отримання від другого з подружжя згоди на розлучення. 

 

По темі:

 

Потрібна допомога адвоката? Не затягуйте з вирішенням проблем – записуйтесь на консультацію за тел. 096-203-18-51. Інформація про вартість консультації та інших послуг

 

Переглядів: 2980

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>