ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ГОСПОДАРСЬКИХ ДОГОВОРІВ КИЇВ

угода

Кожне підприємство, метою якого є отримання прибутку, укладає угоди, які є головними документами, що регулюють відносини між партнерами, постачальниками та покупцями.

Існують різні види угод.

Складання кожного окремого виду документа має свої правила та особливості.

Найчастіше у господарській діяльності використовують наступні договори:

 • про передачу майна у власність, оренду, безоплатне користування;
 • про виконання робіт, наприклад, договір підряду;
 • про надання послуг: договір перевезення вантажів, кредитування, страхування, надання туристичних послуг;
 • про придбання та розпорядження правом інтелектуальної власності, наприклад, ліцензійний договір .

 

У кожному окремому випадку сторона договору повинна:

 1. сформулювати повне розуміння своїх прав та обов’язків по договору, а також юридичні наслідки їх здійснення;
 2. до укладання угоди виявити сумнівні або шахрайські наміри контрагента (тобто запобігти ймовірністі обману);
 3. адекватно оцінити ризики, пов’язані з укладенням договору.

 

“Підводні камені” та ризики договорів з інтернету:

Документ, складений непрофесійно, може бути визнаний недійсним, що спричинить за собою необхідність повернення сторонами всього, що було отримано при угоді. Крім того, неточні формулювання, неоднозначні фрази можуть привести до суперечки між сторонами і розірвання угоди в судовому порядку.

Типові «підводні камені» при складанні договору:

 • відсутність істотних умов, що означає недійсність договору;
 • свідоме або несвідоме «маскування» одного договору іншим;
 • встановлення невигідних для однієї сторони умов;
 • визначення незручного механізму вирішення спорів і т.д.

 

Як працює адвокат?

  • надасть допомогу при виборі оптимальної форми реалізації угод з урахуванням максимальної правової захищеності та мінімізації оподаткування при здійсненні угоди;
  • здійснить перевірку контрагентів на правоздатність;
  • візьме участь у переговорах щодо укладення договорів;
  • проведе експертизу та підготовку  усіх видів договорів;
  • здійснить аудит договірного процесу, експертизу господарських договорів на відповідність нормам права;
  • проконтролює належне виконання угод;
  • допоможе врегулювати суперечки при укладанні договору та виконанні договору.

 

Що отримає клієнт?

 • детальний юридичний аналіз  правовідносин з контрагентом, вибір правильної правової моделі співпраці;
 • виявлення ризиків, що можуть виникнути в ході виконання господарських договорів;
 • отримання оптимального результату – економія часу, нервів, зниження ризиків для успішного бізнесу;
 • доступні ціни.

Ціни на юридичний супровід угод Київ

Консультація (входить у вартість подальших послуг) від 2 000 грн.
Аналіз договору від 3 000 грн.
Складання угод від 5 500 грн.
Об’ємні договори  від 7 000 грн.
Складання позовної заяви від 6 500 грн.
Складання ЗЕД-контрактів від 7 500 грн.
Складання ІТ-договорів від 7 500 грн.
Судовий супровід договорів детальніше

 

КІЛЬКА ПРИКЛАДІВ З МОЄЇ АДВОКАТСЬКОЇ ПРАКТИКИ

1. 18 листопада 2021 р. мого Клієнта виправдано за ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України, який обвинувачувався у здійсненні нереальних господарських операцій, внаслідок чого було незаконно відкодовано ПДВ у сумі 18 млн. грн. Сторона обвинувачення не змогла довести дані обставини в суді. Стратегія сторони захисту допомогла отримати виправдувальний вирок.

2. Кіпрська лікарня звернулась до мого Клієнта з позовною заяву про стягнення 30 000 євро за проведене лікування, яке було проведене внаслідок нещасного випадку під час дайвінгу. У позові до мого Клієнта було відмовлено

3.Рішення митного органу про коригуванння митної вартості імпортного товару, який придбав Клієнт на підставі ЗЕД-контракту визнано протиправним та скасовано. 

4. Захищаючи інтереси фірми, яка виграла тендер, відстояно в Господарському суді м.Києва її право  на надання аудиторських послуг, отримане за результатами здійснення публічної закупівлі.

5. Клієнта, який обвинувачувався за ст.185 ч.3 КК України (крадіжка з проникненням у приміщення) виправдано та визнано невинним у вчиненні злочину (серпень 2016 р.)

6. Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП, за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито. 

7.За Клієнтом визнано право власності на 1/2 квартири, що є спільною сумісною власністю подружжя. 

8. Клієнту судом першої інстанції призначено покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого  ст.121 ч.1 КК України (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). Апеляційним судом даний вирок скасовано та направлено на новий судовий розгляд. За результатами нового судового розгляду Клієнт отримав іспитовий строк та звільнений з-під варти. 

9. Спір щодо отримання надбавки до пенсії, за результатами розгляду якого Клієнт зміг відстояти свої права перед Пенсійним фондом. 

10. Клієнт звернувся до суду з метою зміни розміру аліментів (зменшення), за результатами розгляду справи розмір аліментів змінено з частки від заробітку на тверду грошову суму. 

11. Клієнт був відповідачем у спорі щодо меж земельної ділянки. За результатами розгляду справи у позові опонента відмовлено. 

12.  Клієнта звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 320 КК України у зв’язку із зміною обстановки. 

13. Клієнт був відповідачем у спорі щодо отримання права на спадкування. За результатами розгляду справи Клієнт залишився єдиним спадкоємцем після смерті батька. 

14. Клієнту нараховано заборгованість за житлово-комунальні послуги в розмірі 35234,14 грн. та видано судовий наказ про стягнення даної заборгованості. За результатами звернення Клієнта до суду даний судовий наказ скасовано. 

Про адвоката

ГРОДОВСЬКА ОЛЕСЯ ПАВЛІВНАолеся

 З 2000 – 2005 р.р. – навчалась на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка, здобувши повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство”(денна ф.н.). Спеціалізація – адвокатура.

З 2005 – 2010 р.р. – працювала в органах прокуратури Житомирської області на посаді помічника прокурора (нова назва посади – прокурор прокуратури). За час роботи розглядала звернення фізичних та юридичних осіб (в разі необхідності – із залученням контролюючих органів) в сфері трудового, земельного, податкового, адміністративного, фінансового, екологічного права, реформування агропромислового розвитку, виконання судових рішень тощо; складала документи прокурорського реагування ( з приводу усунення порушень вимог закону, скасування нормативних актів, окремих його частин або приведення їх у відповідність із законом, припинення  незаконних  дій  чи бездіяльності посадових і службових осіб); здійснювала представництво інтересів громадян та держави (місцевої державної адміністрації, міських та сільських рад, податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості та ін.) в загальних, господарських, адміністративних судах; підтримувала державне обвинувачення тощо.

З березня 2011 р.  займаюсь адвокатською діяльністю (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №569 від 10.03.2011 р.). Надаю клієнтам консультації і роз’яснення з різних правових питань; складаю заяви, скарги, клопотання, інші правові документи та подаю їх у встановленому законом порядку; представляю права та інтереси фізичних та юридичних осіб в судах усіх інстанцій, органах державної влади та органах місцевого самоврядування; здійснюю захист прав підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, представляю інтереси потерпілого у кримінальному провадженні, а також особи з приводу притягнення до адміністративної відповідальності тощо.

Член Національної асоціації адвокатів України.

Включена до керівників стажування адвокатів.

 

Посилання на мої статті в наукових працях

 

 

img015

img064-1

Мої інтерв’ю медіа на юридичну тематику

 

Бізнес не терпить зволікань. Не затягуйте з вирішенням проблем – телефонуйте 096-203-18-51