АДВОКАТ ПО КРИМІНАЛЬНИМ СПРАВАМ КИЇВ

адвокат по кримінальним справамЯкщо Ви, Ваш родич чи знайомий потрапили у складну життєву ситуацію, яка підпадає під дію Кримінального кодексу, раджу Вам невідкладно звернутись за допомогою до адвоката в Києві по кримінальним справам.

Ведення кримінальних справ адвокатом включає в себе не тільки захист адвокатом  в суді, але і його активну участь на кожному етапі кримінального процесу. Консультація, розробка лінії захисту, участь у  слідчих діях, залучення необхідних фахівців, написання клопотань, присутність на всіх зустрічах підзахисного з представниками правоохоронних органів – все це основні обов’язки адвоката по кримінальним справам.

Запамятайте! Головне у цій справі -час. Не зволікайте. Кожен наступний день- це шанс для слідчого закрити Вам всі шляхи для ефективного захисту. 

Адвокат у кримінальних справах Київ забезпечить:

  •  захист підозрюваного в ході досудового розслідування;
  •  захист обвинуваченого в ході судового провадження у першій інстанції;
  •  захист підозрюваного, обвинуваченого в ході судового провадження в суді апеляційної інстанції;
  •  захист підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого в ході судового провадження в суді касаційної інстанції та у Верховному Суді України;
  •  захист підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого в ході кримінального провадження за нововиявленими обставинами;
  •  захист прав та інтересів свідка в ході кримінального провадження;
  •  представництво інтересів потерпілого в ході кримінального провадження;
  •  захист прав та інтересів засуджених під час виконання та відбування кримінальних покарань;
  •  захист прав та інтересів осіб при відшкодуванні шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, прокуратури або суду, в порядку, визначеному законом, а також відновлення репутації, якщо підозра, обвинувачення не підтвердилися.
  • подання заяви до Європейського суду з прав людини

Ціни на послуги адвоката у кримінальній справі Київ

Консультація (входить у вартість подальших послуг )  500 грн.
Участь у слідчій чи процесуальній дії 2500 грн.
Захист при допиті як свідка 2000 грн.
Комплексний захист у кримінальному провадженні від 20000 грн.

 

ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА  ДОПОМОГИ ЗВ’ЯЖІТЬСЯ ЗІ МНОЮ ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ 096-203-18-51 !

До відома!

 На даному сайті в розділі «Публікації» будуть розміщатись консультаційні статті в сфері кримінального права, які зможуть зорієнтувати Вас в певній життєвій ситуації та допомогти визначитись з приводу потреби у правовій допомозі.