АДВОКАТ ПО КРИМІНАЛЬНИМ СПРАВАМ КИЇВ

адвокат по кримінальним справам

Життя таке, що стати обвинуваченим у кримінальній справі може кожен, і свою невинуватість ще доведеться довести.

До такого розвитку подій добропорядний громадянин часто буває не готовий. Як же виплутатися з неприємної ситуації з найменшими наслідками, не зіпсувавши особистої репутації?

Перший крок- заручитись підтримкою адвоката у кримінальних справах.

В Україні історично склалося, що за юридичною допомогою звертаються тоді, коли не бачать іншого виходу – іншими словами, тягнуть до останнього, втрачаючи дорогоцінний час. Обвинувачений впевнений у своїй невинуватості, проте не передбачає або не помічає, що система може працювати проти нього, йому не вистачає досвіду і знань, щоб відстояти свої права, – в результаті справа йде до суду.

Якщо Ви, Ваш родич чи знайомий потрапили у складну життєву ситуацію, яка підпадає під дію Кримінального кодексу, раджу Вам невідкладно звернутись за допомогою до адвоката в Києві по кримінальним справам.

Ведення кримінальних справ адвокатом включає в себе не тільки захист адвокатом  в суді, але і його активну участь на кожному етапі кримінального процесу. Консультація, розробка лінії захисту, участь у  слідчих діях, залучення необхідних фахівців, написання клопотань, присутність на всіх зустрічах підзахисного з представниками правоохоронних органів – все це основні обов’язки адвоката по кримінальним справам.

Адвокат у кримінальних справах Київ забезпечить:

  •  захист підозрюваного в ході досудового розслідування;
  •  захист обвинуваченого в ході судового провадження у першій інстанції;
  •  захист підозрюваного, обвинуваченого в ході судового провадження в суді апеляційної інстанції;
  •  захист підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого в ході судового провадження в суді касаційної інстанції та у Верховному Суді України;
  •  захист підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого в ході кримінального провадження за нововиявленими обставинами;
  •  захист прав та інтересів свідка в ході кримінального провадження;
  •  представництво інтересів потерпілого в ході кримінального провадження;
  •  захист прав та інтересів засуджених під час виконання та відбування кримінальних покарань;
  •  захист прав та інтересів осіб при відшкодуванні шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, прокуратури або суду, в порядку, визначеному законом, а також відновлення репутації, якщо підозра, обвинувачення не підтвердилися.
  • подання заяви до Європейського суду з прав людини

Ціни на послуги адвоката у кримінальній справі Київ

Консультація (входить у вартість подальших послуг )  500 грн.
Участь у слідчій чи процесуальній дії 2500 грн.
Захист при допиті як свідка 2000 грн.
Комплексний захист у кримінальному провадженні від 20000 грн.

Кримінальний процес – один з найскладніших, він вимагає грамотної і професійно вибудуваної, безперечно аргументованої лінії захисту. Для цього потрібний кваліфікований адвокат, який розуміє всі нюанси судової і слідчої практики, а також вільно орієнтується в широкому колі законодавчих актів. Тільки за підтримки такого професіонала стане можливим уникнути необгрунтовано суворого або несправедливого покарання, стягнути компенсацію, захистити права і інтереси в ході ведення кримінальної справи.

Пам’ятайте, що проблеми з законом, які для Вас є шоковою ситуацією, що заважає мислити, для адвоката – поле дослідження і пошуку рішень, до чого він підходить виважено і з холодним серцем. 

Тому не гайте часу та зверніться до адвоката у кримінальних справах!!!

 

Якщо Ваші права порушені, або Ви сумніваєтесь у правомірності дій інших осіб, хочете знати як вирішити Вашу проблему  – не затягуйте з вирішенням проблеми – телефонуйте 096-203-18-51 

 

Сумніваєтесь?

 На даному сайті в розділі «Публікації» розміщені консультаційні статті в сфері кримінального права, написані адвокатом, які зможуть зорієнтувати Вас в певній життєвій ситуації та допомогти визначитись з приводу потреби у правовій допомозі.