АДВОКАТ ПО КРИМІНАЛЬНИМ СПРАВАМ КИЇВ

адвокат по кримінальним справам

Життя таке, що стати обвинуваченим у кримінальній справі може кожен, і свою невинуватість ще доведеться довести.

До такого розвитку подій людина часто буває не готова. Як же виплутатися з неприємної ситуації з найменшими наслідками, захистивши своє майбутнє?

Перший крок- заручитись підтримкою адвоката у кримінальних справах.

В Україні історично склалося, що за юридичною допомогою звертаються тоді, коли не бачать іншого виходу – іншими словами, тягнуть до останнього, втрачаючи дорогоцінний час. Обвинувачений впевнений у своїй невинуватості, проте не передбачає або не помічає, що система може працювати проти нього, йому не вистачає досвіду і знань, щоб відстояти свої права, – в результаті справа йде до суду.

Якщо Ви, Ваш родич чи знайомий потрапили у складну життєву ситуацію, яка підпадає під дію Кримінального кодексу, раджу Вам невідкладно звернутись за допомогою до адвоката в Києві по кримінальним справам.

Ведення кримінальних справ адвокатом включає в себе не тільки захист адвокатом  в суді, але і його активну участь на кожному етапі кримінального процесу. Консультація, розробка лінії захисту, участь у  слідчих діях, залучення необхідних фахівців, написання клопотань, присутність на всіх зустрічах підзахисного з представниками правоохоронних органів – все це основні обов’язки адвоката по кримінальним справам.

Адвокат у кримінальних справах Київ забезпечить:

  •  захист підозрюваного в ході досудового розслідування;
  •  захист обвинуваченого в ході судового провадження у першій інстанції;
  •  захист підозрюваного, обвинуваченого в ході судового провадження в суді апеляційної інстанції;
  •  захист підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого в ході судового провадження у Верховному Суді України;
  •  захист підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого в ході кримінального провадження за нововиявленими обставинами;
  •  захист прав та інтересів свідка в ході кримінального провадження;
  •  представництво інтересів потерпілого в ході кримінального провадження;
  •  захист прав та інтересів засуджених під час виконання та відбування кримінальних покарань;
  •  захист прав та інтересів осіб при відшкодуванні шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, досудове розслідування, прокуратури або суду, в порядку, визначеному законом, а також відновлення репутації, якщо підозра, обвинувачення не підтвердилися.
  • подання заяви до Європейського суду з прав людини

Ціни на послуги адвоката у кримінальній справі Київ

Консультація (входить у вартість подальших послуг )  1500 грн.
Участь у слідчій чи процесуальній дії 2500 грн.
Представництво потерпілого під час досуд. розслідування  від 18 000 грн.
Захист підозрюваного у справах про кримінальні проступки та злочини невеликої тяжкості під час досудового розслідування від 20 000 грн.
Захист підозрюваного у тяжких справах під час досудового розслідування від 40 000 грн.
Захист підозрюваного у особливо тяжких справах під час досудового розслідування від 65 000 грн.
Захист при допиті як свідка 3 000 грн.
Вартість 1 судодня (підготовка і участь в одному судовому засіданні) 2 700 грн.
Комплексний захист у кримінальному провадженні “під ключ”
представництво потерпілого 13 000 + 3 000 грн./за кожне судове засідання
Захист обвинуваченого у справах про кримінальні проступки та злочини невеликої тяжкості 20 000 + 3 000 грн./за кожне судове засідання
Захист обвинуваченого у тяжких справах  40 000 + 3 000 грн./за кожне судове засідання
Захист обвинуваченого у особливо тяжких справах  65 000 + 3 000 грн./за кожне судове засідання
Участь в апеляційній інстанції 50% від суду першої інстанції + 6500 грн./за кожне судове засідання

Кримінальний процес – один з найскладніших, він вимагає грамотної і професійно вибудуваної, безперечно аргументованої лінії захисту. Для цього потрібний кваліфікований адвокат, який розуміє всі нюанси судової і слідчої практики, а також вільно орієнтується в широкому колі законодавчих актів. Тільки за підтримки такого професіонала стане можливим уникнути необгрунтовано суворого або несправедливого покарання, стягнути компенсацію, захистити права і інтереси в ході ведення кримінальної справи.

Пам’ятайте, що проблеми з законом, які для Вас є шоковою ситуацією, що заважає мислити, для адвоката – поле дослідження і пошуку рішень, до чого він підходить виважено і з холодним серцем. 

Тому не гайте часу та зверніться до адвоката у кримінальних справах!!!

 

КІЛЬКА ПРИКЛАДІВ З МОЄЇ АДВОКАТСЬКОЇ ПРАКТИКИ

1. 18 листопада 2021 р. мого Клієнта виправдано за ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України, який обвинувачувався у здійсненні нереальних господарських операцій, внаслідок чого було незаконно відкодовано ПДВ у сумі 18 млн. грн. Сторона обвинувачення не змогла довести дані обставини в суді. Стратегія сторони захисту допомогла отримати виправдувальний вирок.

2. Кіпрська лікарня звернулась до мого Клієнта з позовною заяву про стягнення 30 000 євро за проведене лікування, яке було проведене внаслідок нещасного випадку під час дайвінгу. У позові до мого Клієнта було відмовлено

3.Рішення митного органу про коригуванння митної вартості імпортного товару, який придбав Клієнт на підставі ЗЕД-контракту визнано протиправним та скасовано. 

4. Захищаючи інтереси фірми, яка виграла тендер, відстояно в Господарському суді м.Києва її право  на надання аудиторських послуг, отримане за результатами здійснення публічної закупівлі.

5. Клієнта, який обвинувачувався за ст.185 ч.3 КК України (крадіжка з проникненням у приміщення) виправдано та визнано невинним у вчиненні злочину (серпень 2016 р.)

6. Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП, за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито. 

7.За Клієнтом визнано право власності на 1/2 квартири, що є спільною сумісною власністю подружжя. 

8. Клієнту судом першої інстанції призначено покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого  ст.121 ч.1 КК України (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). Апеляційним судом даний вирок скасовано та направлено на новий судовий розгляд. За результатами нового судового розгляду Клієнт отримав іспитовий строк та звільнений з-під варти. 

9. Спір щодо отримання надбавки до пенсії, за результатами розгляду якого Клієнт зміг відстояти свої права перед Пенсійним фондом. 

10. Клієнт звернувся до суду з метою зміни розміру аліментів (зменшення), за результатами розгляду справи розмір аліментів змінено з частки від заробітку на тверду грошову суму. 

11. Клієнт був відповідачем у спорі щодо меж земельної ділянки. За результатами розгляду справи у позові опонента відмовлено. 

12.  Клієнта звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 320 КК України у зв’язку із зміною обстановки. 

13. Клієнт був відповідачем у спорі щодо отримання права на спадкування. За результатами розгляду справи Клієнт залишився єдиним спадкоємцем після смерті батька. 

14. Клієнту нараховано заборгованість за житлово-комунальні послуги в розмірі 35234,14 грн. та видано судовий наказ про стягнення даної заборгованості. За результатами звернення Клієнта до суду даний судовий наказ скасовано. 

 

Про адвоката

ГРОДОВСЬКА ОЛЕСЯ ПАВЛІВНАолеся

 З 2000 – 2005 р.р. – навчалась на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка, здобувши повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство”(денна ф.н.). Спеціалізація – адвокатура.

З 2005 – 2010 р.р. – працювала в органах прокуратури Житомирської області на посаді помічника прокурора (нова назва посади – прокурор прокуратури). За час роботи розглядала звернення фізичних та юридичних осіб (в разі необхідності – із залученням контролюючих органів) в сфері трудового, земельного, податкового, адміністративного, фінансового, екологічного права, реформування агропромислового розвитку, виконання судових рішень тощо; складала документи прокурорського реагування ( з приводу усунення порушень вимог закону, скасування нормативних актів, окремих його частин або приведення їх у відповідність із законом, припинення  незаконних  дій  чи бездіяльності посадових і службових осіб); здійснювала представництво інтересів громадян та держави (місцевої державної адміністрації, міських та сільських рад, податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості та ін.) в загальних, господарських, адміністративних судах; підтримувала державне обвинувачення тощо.

З березня 2011 р.  займаюсь адвокатською діяльністю (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №569 від 10.03.2011 р.). Надаю клієнтам консультації і роз’яснення з різних правових питань; складаю заяви, скарги, клопотання, інші правові документи та подаю їх у встановленому законом порядку; представляю права та інтереси фізичних та юридичних осіб в судах усіх інстанцій, органах державної влади та органах місцевого самоврядування; здійснюю захист прав підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, представляю інтереси потерпілого у кримінальному провадженні, а також особи з приводу притягнення до адміністративної відповідальності тощо.

Член Національної асоціації адвокатів України.

Включена до керівників стажування адвокатів.

 

Посилання на мої статті в наукових працях

Мої інтерв’ю медіа на юридичну тематику

 

Якщо Ваші права порушені, або Ви сумніваєтесь у правомірності дій інших осіб, хочете знати як вирішити Вашу проблему  – не затягуйте з вирішенням проблеми – телефонуйте 096-203-18-51 

img015

img064-1