АДВОКАТ ПО КРИМІНАЛЬНИМ СПРАВАМ КИЇВ

адвокат київ

Вітаю Вас на веб-порталі експерта у кримінальних справах в Києві з 20-річним досвідом роботи  – Гродовської Олесі Павлівни!

 

Вас викликають в поліцію або суд?

До такого розвитку подій людина часто буває не готова. Як же захистити свої інтереси?

Перший крок- заручитись підтримкою адвоката у кримінальних справах, оскільки своєчасна допомога досвідченого кримінального адвоката відповідної кваліфікації є одним із найважливіших факторів досягнення успіху у вирішенні цієї ситуації.

Кримінальний процес – один з найскладніших, він вимагає грамотної і професійно вибудуваної, безперечно аргументованої лінії захисту. Для цього необхідне розуміння всіх нюансів судової і слідчої практики, а також глибоких знань законодавчих актів. Тільки обравши правильну стратегію захисту можна уникнути необгрунтовано суворого або несправедливого покарання, стягнути компенсацію, захистити права і інтереси в ході ведення кримінальної справи.

Якщо Ви, Ваш родич чи знайомий потрапили у складну життєву ситуацію, яка підпадає під дію Кримінального кодексу, раджу Вам невідкладно звернутись за допомогою до адвоката в Києві по кримінальним справам.

Адвокат у кримінальних справах Київ забезпечить:

 • захист інтересів на стадії слідства та в суді;
 • розроблену стратегію та тактику професійної допомоги, що допоможе виправдати Клієнта або пом’якшити відповідальність Клієнта;
 • зменшення емоційної напруги (адже Ви вже не сам-на-сам зі своєю проблемою);
 • відшкодування шкоди та ін.

Ціни на послуги адвоката у кримінальній справі Київ

Виконуючи свою роботу, адвокат вправі самостійно визначити суму гонорару за свої послуги. При цьому враховується кваліфікація та професійний досвід адвоката, об’єм та складність справи, приблизний час, який необхідно витратити для захисту інтересів Клієнта.

Для Вашої зручності, пропонуємо  ознайомитись з прайсом на послуги адвоката Гродовської О.П. В залежності від ситуації адвокат може запропонувати кілька варіантів оплати:

 • фіксована сума, яка не змінюється, яку клієнт оплачує одразу та в подальшому не хвилюється про можливий ріст своїх витрат;
 • фіксована сума гонорара за позасудову роботу + оплата за кожне судове засідання;
 • оплата за кожну послугу окремо (наприклад, складання адвокатського запиту,  складання позову,  участь в судовому засідання тощо.)
Консультація (входить у вартість подальших послуг )  2 000 грн.
Участь у слідчій чи процесуальній дії 4 000 грн./год
Представництво потерпілого під час досуд. розслідування  від 24 000 грн.
Захист підозрюваного у справах про кримінальні проступки та злочини невеликої тяжкості під час досудового розслідування від 24 000 грн.
Захист підозрюваного у тяжких справах під час досудового розслідування від 48 000 грн.
Захист підозрюваного у особливо тяжких справах під час досудового розслідування від 80 000 грн.
Захист при допиті як свідка 4 000 грн./год
Вартість 1 судодня (підготовка і участь в одному судовому засіданні) 4 000 грн.
Комплексний захист у кримінальному провадженні “під ключ” 
представництво потерпілого 16 000 + 4 000 грн./за кожне судове засідання
Захист обвинуваченого у справах про кримінальні проступки та злочини невеликої тяжкості 24 000 + 4 000 грн./за кожне судове засідання
Захист обвинуваченого у тяжких справах  48 000 + 4 000 грн./за кожне судове засідання
Захист обвинуваченого у особливо тяжких справах  80 000 + 4 000 грн./за кожне судове засідання
Написання алеляційної скарги від 20 000 грн.
Участь в апеляційній інстанції  6500 грн./за кожне судове засідання

 

КІЛЬКА ПРИКЛАДІВ З МОЄЇ АДВОКАТСЬКОЇ ПРАКТИКИ

1. 18 листопада 2021 р. мого Клієнта виправдано за ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України, який обвинувачувався у здійсненні нереальних господарських операцій, внаслідок чого було незаконно відкодовано ПДВ у сумі 18 млн. грн. Сторона обвинувачення не змогла довести дані обставини в суді. Стратегія сторони захисту допомогла отримати виправдувальний вирок.

2. Клієнта, який обвинувачувався за ст.185 ч.3 КК України (крадіжка з проникненням у приміщення) виправдано та визнано невинним у вчиненні злочину (серпень 2016 р.)

3. Клієнта було виправдано за ч.2 ст.125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження)

4. Клієнту судом першої інстанції призначено покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого  ст.121 ч.1 КК України (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). Апеляційним судом даний вирок скасовано та направлено на новий судовий розгляд. За результатами нового судового розгляду Клієнт отримав іспитовий строк та звільнений з-під варти. 

5. Клієнта звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 320 КК України у зв’язку із зміною обстановки. 

6. Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.130 КУпАП, за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито.

7. Клієнт був підозрюваним за ч.2 ст.307 та ч.1 ст.263 КК України. За результатами судового розгляду Клієнт отримав мінімальну міру покарання з іспитовим строком на 1 рік.

8. Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.164 КУпАП, за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито. 

9. У справі про ДТП кримінальну справу було закрито за ч.1 ст.286 КК України та складено протокол про вчинення адмін правопорушення за ст.124,130 КУПАП. Провадження у справі було закрито.

10. Клієнт працював на митниці та був притягнутий до кримінальної відповідальності за ч.1 ст.368 КК України (неправомірна вигода). За результатами розгляду справи було укладено угоду зі слідством про визнання винуватості, внаслідок якої до Клієнта було застосовано покарання не пов’язане з позбавленням волі.

Про адвоката 

ГРОДОВСЬКА ОЛЕСЯ ПАВЛІВНА

З 2000 – 2005 р.р. – навчалась на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка,

З 2005 – 2010 р.р. – працювала в органах прокуратури  За час роботи:

 

 • розглядала звернення в сфері трудового, земельного, податкового, адміністративного, фінансового, екологічного права, реформування агропромислового розвитку, виконання судових рішень тощо;
 • складала документи з приводу усунення порушень вимог закону, скасування нормативних актів, окремих його частин або приведення їх у відповідність із законом, припинення  незаконних  дій  чи бездіяльності посадових і службових осіб);
 • здійснювала представництво громадян, державних органів та органів місцевого самоврядування в судах;
 • підтримувала державне обвинувачення тощо.

 

З березня 2011 р.  займається адвокатською діяльністю (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №569 від 10.03.2011 р.).

У своїй практиці:

– здійснює судовий захист у :

 • цивільних справах;
 • кримінальних справах;
 • адміністративних справах;
 • господарських справах.

– здійснює юридичний супровід господарської діяльності. 

 

 • Член Національної асоціації адвокатів України.
 • Включена до керівників стажування адвокатів.
 • Автор статей більше 350 публікацій.

 

Не затягуйте з вирішенням проблем – записуйтесь на консультацію за  тел. 096-203-18-51 

 

img015

img064-1