АДВОКАТ ПО СПАДКОВИМ СПРАВАМ КИЇВ

олеся

Необхідність оформлення спадкових прав рано чи пізно виникає в житті кожного громадянина. І досить часто процедура оформлення спадщини часто ускладнюється різноманітними спорами.

Все частіше у Києві стають затребуваними кваліфіковані послуги адвоката по спадщині, які значно спрощують прийняття спадщини і дозволяють громадянам зекономити багато часу.

Коли потрібен адвокат по спадковим справам?

Адвокат найчастіше залучається до ведення спадкових справ при виникненні проблем з оформленням права на спадщину.

В число найбільш розповсюджених ситуацій входять:

 • спадкове майно не було оформлено померлим у встановленому порядку і потрібне судове визнання факту його приналежності;
 • нотаріус відмовив у видачі свідоцтва про спадщину;
 • спадкоємці претендують на більшу частину спадкового майна, чим їм належить чи оспорюють Ваше право на спадщину;
 • оформлення вимагає великих часових затрат у зв’язку з великим об’ємом спадщини

“Підводні камені” спадкових спорів:

 • якщо немає заповіту, спадкування здійснювається по закону, в порядку черговості;
 • деяким спадкоємцям належить обов’язкова частка, навіть якщо вони не вказані в заповіті;
 • разом з майном спадкодавця, до спадкоємця відходять і його борги;
 • пропуск строків прийняття спадщини грозить втратою майна.

 

У таких справах адвокат допоможе:

 • оформити спадкове майно, яке належить як за законом так і за заповітом;
 • захистити інтереси спадкоємця в суді при спорах щодо частки у спадщині, а також інших розбіжностях із спадкоємцями та третіми особами;
 • встановити такі юридичні факти, як проживання з спадкодавцем однією сім’єю, родинні відносини із спадкоємцем, належності правовстановлюючого документа тощо
 • визнати в судовому порядку право власності на майно та майнові права в порядку спадкування;
 • отримати додатковий строк для прийняття спадщини.

Адвокат по спадковим справам бере на себе всі необхідні турботи по документальному оформленні спадщини і допоможе вирішити будь-які спори, що виникають при оформленні спадщини.

Як працює адвокат по спадковим справам в Києві?

 1. здійснює юридичний аналіз Вашого  питання;
 2. визначає можливі варіанти вирішення спадкового спору;
 3. представляє Ваші інтересів на досудовій стадії вирішення спадкового спору;
 4. готує скарги, заяви, адвокатські запити;
 5. готує позовну заяву та інші процесуальні документи для звернення до суду;
 6. представляє Ваші інтереси у суді при вирішенні спадкових спорів;
 7. в разі необхідності оскаржує рішення суду в апеляційній та касаційній інстанціях.

Що отримає клієнт? 

 • зменшення емоційної напруги (адже Ви вже не сам-на-сам зі своєю проблемою);
 • підготовлений пакет документів, з урахуванням саме Ваших інтересів; 
 • вирішення спадкового спору;
 • доступні ціни та гнучку цінову політику.

 

Вартість юридичних послуг адвоката у спадкових справах

Консультація (при подальшій співпраці консультація безкоштовна) 1200 грн.
Складання позовної заяви немайнового характеру від 5000 грн.
Складання позовної заяви майнового характеру від 6000 грн.
Складання відзиву на позовну заяву від 5000 грн.
Вартість 1 судодня (підготовка та участь в 1 суд.засіданні 3 000 грн.
Комплексне представництво в суді “під ключ”
1 варіант:
оплата здійснюється за кожний складений документ та судове засідання окремо по цінам вказаним на початку таблиці
2 варіант:
фіксована сума, яка сплачується 100% авансовим платежем та не змінюється: Орієнтовна вартість
– у малозначних справах без виклику сторін від 10 000 грн.
справи немайнового характеру з викликом сторін
 – у нескладних справах (документи + до 3 суд.засідань) 20 000 – 30 000 грн.
 – у справах середньої тяжкості (документи + 3-5 суд. засідань) 30 000 – 40 000 грн.
 – у складних справах (документи + від 5 суд.засідань) від 40 000 грн.
справи майнового характеру з викликом сторін
у справах з ціною позову 250-500 тис. грн. 20 000-30 000 грн.
у справах з ціною позову 500 000-1 000 000 грн. 30 000 – 40 000 грн.
3 варіант:
сплачується за складання документів та проведення іншої позасудової роботи одним платежем + оплата за кожне судове засідання 10 000  грн. + 3 000 грн. /судодень
у справах з ціною позову до 250 тис.грн. 10 000 грн + 3 000 грн. /судодень
у справах ціною позову понад 1 000 000 грн. 14 000 + 4 000/судодень
Складання апеляційної скарги від 7000 грн.
Участь в апеляційній інстанції (за 1 суд.засідання) 3000 грн.
Складання касаційної скарги від 8000 грн.

КІЛЬКА ПРИКЛАДІВ З МОЄЇ АДВОКАТСЬКОЇ ПРАКТИКИ

1. Клієнт пропустив строк на прийняття спадщини. Проаналізувавши ситуацію, в інтересах Клієнта було подано позов до суду, за результатами розгляду якого йому було надано додатковий строк для подачі заяви до нотаріуса.

2. У звязку з відстутністю правовстановлюючих документів, в інтересах клієнта було подано позов про визнання права власності на спадкове майно. Позов судом задоволено.

3. 18 листопада 2021 р. мого Клієнта виправдано за ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України, який обвинувачувався у здійсненні нереальних господарських операцій, внаслідок чого було незаконно відкодовано ПДВ у сумі 18 млн. грн. Сторона обвинувачення не змогла довести дані обставини в суді. Стратегія сторони захисту допомогла отримати виправдувальний вирок.

4. Кіпрська лікарня звернулась до мого Клієнта з позовною заяву про стягнення 30 000 євро за проведене лікування, яке було проведене внаслідок нещасного випадку під час дайвінгу. У позові до мого Клієнта було відмовлено

5.Рішення митного органу про коригуванння митної вартості імпортного товару, який придбав Клієнт на підставі ЗЕД-контракту визнано протиправним та скасовано. 

6. Захищаючи інтереси фірми, яка виграла тендер, відстояно в Господарському суді м.Києва її право  на надання аудиторських послуг, отримане за результатами здійснення публічної закупівлі.

7. Клієнта, який обвинувачувався за ст.185 ч.3 КК України (крадіжка з проникненням у приміщення) виправдано та визнано невинним у вчиненні злочину (серпень 2016 р.)

8. Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП, за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито. 

9.За Клієнтом визнано право власності на 1/2 квартири, що є спільною сумісною власністю подружжя. 

10. Клієнту судом першої інстанції призначено покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого  ст.121 ч.1 КК України (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). Апеляційним судом даний вирок скасовано та направлено на новий судовий розгляд. За результатами нового судового розгляду Клієнт отримав іспитовий строк та звільнений з-під варти. 

11. Спір щодо отримання надбавки до пенсії, за результатами розгляду якого Клієнт зміг відстояти свої права перед Пенсійним фондом. 

12. Клієнт звернувся до суду з метою зміни розміру аліментів (зменшення), за результатами розгляду справи розмір аліментів змінено з частки від заробітку на тверду грошову суму. 

13. Клієнт був відповідачем у спорі щодо меж земельної ділянки. За результатами розгляду справи у позові опонента відмовлено. 

14.  Клієнта звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 320 КК України у зв’язку із зміною обстановки. 

15. Клієнт був відповідачем у спорі щодо отримання права на спадкування. За результатами розгляду справи Клієнт залишився єдиним спадкоємцем після смерті батька. 

16. Клієнту нараховано заборгованість за житлово-комунальні послуги в розмірі 35234,14 грн. та видано судовий наказ про стягнення даної заборгованості. За результатами звернення Клієнта до суду даний судовий наказ скасовано. 

 

Про адвоката

ГРОДОВСЬКА ОЛЕСЯ ПАВЛІВНА

 З 2000 – 2005 р.р. – навчалась на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка, здобувши повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство”(денна ф.н.). Спеціалізація – адвокатура.

З 2005 – 2010 р.р. – працювала в органах прокуратури Житомирської області на посаді помічника прокурора (нова назва посади – прокурор прокуратури). За час роботи розглядала звернення фізичних та юридичних осіб (в разі необхідності – із залученням контролюючих органів) в сфері трудового, земельного, податкового, адміністративного, фінансового, екологічного права, реформування агропромислового розвитку, виконання судових рішень тощо; складала документи прокурорського реагування ( з приводу усунення порушень вимог закону, скасування нормативних актів, окремих його частин або приведення їх у відповідність із законом, припинення  незаконних  дій  чи бездіяльності посадових і службових осіб); здійснювала представництво інтересів громадян та держави (місцевої державної адміністрації, міських та сільських рад, податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості та ін.) в загальних, господарських, адміністративних судах; підтримувала державне обвинувачення тощо.

З березня 2011 р.  займаюсь адвокатською діяльністю (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №569 від 10.03.2011 р.). Надаю клієнтам консультації і роз’яснення з різних правових питань; складаю заяви, скарги, клопотання, інші правові документи та подаю їх у встановленому законом порядку; представляю права та інтереси фізичних та юридичних осіб в судах усіх інстанцій, органах державної влади та органах місцевого самоврядування; здійснюю захист прав підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, представляю інтереси потерпілого у кримінальному провадженні, а також особи з приводу притягнення до адміністративної відповідальності тощо.

 • Член Національної асоціації адвокатів України.
 • Включена до керівників стажування адвокатів.
 • Автор більш як 350 публікацій

Посилання на мої статті в наукових працях

 

 

img015

img064-1

Мої інтерв’ю медіа на юридичну тематику

 

Не затягуйте з вирішенням проблеми – телефонуйте 096-203-18-51