АДВОКАТ ПО СІМЕЙНИМ СПРАВАМ КИЇВ

 версія на російській мові

адвокат Київ Вітаю Вас на веб-порталі адвоката у сімейних справах в Києві з 16-річним досвідом роботи  – Гродовської Олесі Павлівни!

Коли розпочинається процес розлучення, перед людиною виникає необхідність вирішення майнових та немайнових питань.

Нескінченні судові процеси, стрес, небажані для обох сторін зустрічі – ось невід’ємна складова переважної більшості шлюборозлучних процесів. Всім, кому хотілося б уникнути всього цього, потрібен адвокат у сімейних справах (сімейний адвокат).

Проблеми, які вирішує сімейний адвокат можна розділити на 4 категорії:

 • шлюбно-сімейні спори;
 • поділ майна;
 • аліменти;
 • суперечки про дітей.

 

Шлюбно-сімейні спори.  

Шлюбний договір. Юрист по сімейним справам допоможе вам грамотно скласти і укласти шлюбний договір. Мало хто з молодят замислюється про це під час весілля, проте, як показує практика, шлюбний договір часто допомагає при шлюбно-розлучному процесі.

Недійсний шлюб. На відміну від розірвання шлюбу визнання шлюбу недійсним може позбавити подружжя будь-яких прав і обов’язків. У тому числі право на спільно нажите майно.

Розлучення.  Адвокат допоможе в написанні заяви на розлучення, без згоди чоловіка чи дружини, і в односторонньому порядку, з дітьми і при відсутності дітей.

 

Спори, повязані з майном

Якщо розділ майна викликав розбіжності між подружжям, сімейні суперечки, як правило, переносяться в зал судових засідань. І тоді без адвоката просто не обійтись.

 

Сімейні спори, пов’язані зі стягненням аліментів.

Консультація сімейного юриста допоможе визначити, розмір виплат на дитину, визначити розмір аліментів, якщо батько (мати) отримує чорну зарплату, стягнути додаткові витрати.

До речі, виплата аліментів найчастіше покладається не тільки на утримання дітей, а й на утримання колишньої дружини.

 

Сімейні питання, що стосуються дитини

 • визначення місця проживання та порядку спілкування та зустрічей з дитиною;
 • усиновлення дітей;
 • встановлення і оспорювання батьківства;
 • позбавлення батьківських прав.

“Підводні камені” сімейних спорів

Ризики вирішення сімейних конфліктів завжди вагомі – від майнових втрат до неможливості брати участь у житті власних дітей. Крім того, сімейні спори часто ускладнюються багатьма обставинами, в числі яких:

 • відсутність відомостей про місце знаходження чоловіка, дружини;
 • врахування інтересів дітей;
 • неофіційне працевлаштування;
 • відсутність документів.

 

 Протягом моєї багаторічної роботи я здобула унікальний досвід вирішення різноманітних категорій справ, пов’язаних з сімейним правом, що дозволяє:

 • швидко та доступно допомогти в нескладних категоріях справ – завдяки значній кількості проведених процедур розірвання шлюбу та стягнення аліментів, поділу майна подружжя наявністю відпрацьованих стратегій моєї роботи, я можу запропонувати моїм Клієнтам швидке та доступне вирішення сімейних спорів з мінімальною особистою участю самих Клієнтів; 
 • результативно допомогти в складних та задавлених категоріях справ.

 

 Як працює адвокат?

Робота адвоката складається з наступних етапів:

 1. юридичний аналіз сімейного питання; 
 2. визначення можливих варіантів вирішення сімейного спору; 
 3. представництво інтересів клієнта на досудовій стадії вирішення  сімейного спору; 
 4. підготовка скарг, заяв, адвокатських запитів; 
 5. підготовка позовної заяви та інших процесуальних документів для звернення до суду; 
 6. представництво інтересів клієнта у суді при вирішенні сімейних спорів;
 7. скарження рішення суду в апеляційній та касаційній інстанціях; 
 8. допомога адвоката на стадії виконавчого провадження.

Що отримає клієнт?

 • підготовлений пакет документів для вирішення сімейного спору, з урахуванням саме Ваших інтересів;
 • мінімум нервів та затрат часу: юрист візьме на себе відвідування суду, позбавить від неприємних зустрічей;
 • комплексне ведення справи: від складання позову до виконання рішення суду,без занурення Клієнта в юридичні тонкощі процесу розлучення і в судову тяганину ;
 • доступні ціни та гнучку цінову політику.

 

Ціни на  юридичні послуги сімейного адвоката Київ:

Консультація (входить у вартість подальших послуг) 1000 грн.
Складання позовної заяви про розірвання шлюбу  від 2 000 грн.
Складання позовної заяви про стягнення аліментів від 2 500 грн.
Складання інших позовних заяв немайнового характеру  від 5000 грн.
Складання інших позовних заяв майнового характеру від 6000 грн.
Складання відзиву на позовну заяву: різірвання шлюбу, аліменти  від 2 000 грн.
Складання відзиву на позовну заяву в інших справах  від 5000 грн.
Вартість 1 судодня (підготовка документів та участь в 1 суд.засіданні:розірвання шлюбу,аліментиінші сімейні спори: 2 500 грн.
Комплексне прдедставництво в суді “під ключ”
спрощене провадження без виклику сторін від 10 000 грн.
розірвання шлюбу   від 10 000 грн.
стягнення аліментів  від 10 000 грн.
розлучення з іноземцем  12 000 грн.
поділ майна подружжя  від 21 000 грн.
встановлення батьківства від 20 000 грн.
позбавлення батьківських прав від 20 000 грн.
визначення місця проживання дитини від 20 000 грн.
спори щодо виховання дитини від 20 000 грн
 у справах з ціною позову понад 1 000 000 грн.  14 000+2500/судодень грн.
складання апеляційної скарги:розірвання шлюбу, аліменти інші сімейні спори  від 4000 грн.; від 7000 грн.
Участь в апеляційній інстанції (за 1 суд.засідання)розірвання шлюбу, аліменти / інші сімейні спори 2500 грн./3000 грн.
Складання касаційної скарги від 8000 грн.

 

Насправді багато конфліктних ситуацій можна вирішити самостійно. Але коли правильне вирішення спору безпосередньо залежить від знання нюансів законодавства, потрібен адвокат по сімейним спорам.

 

Не затягуйте з вирішенням проблем – записуйтесь на консультацію за  тел. 096-203-18-51 

 

Сумніваєтесь?

 На даному сайті в розділі “Поради сімейного адвоката”розміщені консультаційні статті в сфері сімейного права, написані адвокатом, які зможуть зорієнтувати Вас в певній життєвій ситуації та допомогти визначитись з приводу потреби у правовій допомозі.

Практика адвоката у сімейних справах:

 • складено більше 600 позовних заяв до суду про розірвання шлюбу, стягнення аліментів, поділ майна подружжя, позбавлення батьківських прав, усунення перешкод у спілкуванні з дитиною тощо;
 • складено більш ніж 350 відзивів та заперечень у сімейних спорах;
 • взято участь в більш ніш 150 судових справах у сімейних справах.
 • складено близько 50 договорів при врегулюванні шлюбнорозлучного процесу;

Також я маю досвід у наданні правової допомоги при виникненні інших проблем:

1. 18 листопада 2021 р. мого Клієнта виправдано за ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України, який обвинувачувався у здійсненні нереальних господарських операцій, внаслідок чого було незаконно відкодовано ПДВ у сумі 18 млн. грн. Сторона обвинувачення не змогла довести дані обставини в суді. Стратегія сторони захисту допомогла отримати виправдувальний вирок.

2. Кіпрська лікарня звернулась до мого Клієнта з позовною заяву про стягнення 30 000 євро за проведене лікування, яке було проведене внаслідок нещасного випадку під час дайвінгу. У позові до мого Клієнта було відмовлено

3.Рішення митного органу про коригуванння митної вартості імпортного товару, який придбав Клієнт на підставі ЗЕД-контракту визнано протиправним та скасовано. 

4. Захищаючи інтереси фірми, яка виграла тендер, відстояно в Господарському суді м.Києва її право  на надання аудиторських послуг, отримане за результатами здійснення публічної закупівлі.

5. Клієнта, який обвинувачувався за ст.185 ч.3 КК України (крадіжка з проникненням у приміщення) виправдано та визнано невинним у вчиненні злочину (серпень 2016 р.)

6. Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП, за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито. 

7.За Клієнтом визнано право власності на 1/2 квартири, що є спільною сумісною власністю подружжя. 

8. Клієнту судом першої інстанції призначено покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого  ст.121 ч.1 КК України (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). Апеляційним судом даний вирок скасовано та направлено на новий судовий розгляд. За результатами нового судового розгляду Клієнт отримав іспитовий строк та звільнений з-під варти. 

9. Спір щодо отримання надбавки до пенсії, за результатами розгляду якого Клієнт зміг відстояти свої права перед Пенсійним фондом. 

10. Клієнт звернувся до суду з метою зміни розміру аліментів (зменшення), за результатами розгляду справи розмір аліментів змінено з частки від заробітку на тверду грошову суму. 

11. Клієнт був відповідачем у спорі щодо меж земельної ділянки. За результатами розгляду справи у позові опонента відмовлено. 

12.  Клієнта звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 320 КК України у зв’язку із зміною обстановки. 

13. Клієнт був відповідачем у спорі щодо отримання права на спадкування. За результатами розгляду справи Клієнт залишився єдиним спадкоємцем після смерті батька. 

14. Клієнту нараховано заборгованість за житлово-комунальні послуги в розмірі 35234,14 грн. та видано судовий наказ про стягнення даної заборгованості. За результатами звернення Клієнта до суду даний судовий наказ скасовано.

Про адвоката

ГРОДОВСЬКА ОЛЕСЯ ПАВЛІВНА

 З 2000 – 2005 р.р. – навчалась на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка, здобувши повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство”(денна ф.н.). Спеціалізація – адвокатура.

З 2005 – 2010 р.р. – працювала в органах прокуратури Житомирської області на посаді помічника прокурора (нова назва посади – прокурор прокуратури). За час роботи розглядала звернення фізичних та юридичних осіб (в разі необхідності – із залученням контролюючих органів) в сфері трудового, земельного, податкового, адміністративного, фінансового, екологічного права, реформування агропромислового розвитку, виконання судових рішень тощо; складала документи прокурорського реагування ( з приводу усунення порушень вимог закону, скасування нормативних актів, окремих його частин або приведення їх у відповідність із законом, припинення  незаконних  дій  чи бездіяльності посадових і службових осіб); здійснювала представництво інтересів громадян та держави (місцевої державної адміністрації, міських та сільських рад, податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості та ін.) в загальних, господарських, адміністративних судах; підтримувала державне обвинувачення тощо.

З березня 2011 р.  займаюсь адвокатською діяльністю (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №569 від 10.03.2011 р.). Надаю клієнтам консультації і роз’яснення з різних правових питань; складаю заяви, скарги, клопотання, інші правові документи та подаю їх у встановленому законом порядку; представляю права та інтереси фізичних та юридичних осіб в судах усіх інстанцій, органах державної влади та органах місцевого самоврядування; здійснюю захист прав підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, представляю інтереси потерпілого у кримінальному провадженні, а також особи з приводу притягнення до адміністративної відповідальності тощо.

Член Національної асоціації адвокатів України.

Включена до керівників стажування адвокатів.

Посилання на мої статті в наукових працях

 

Мої інтерв’ю медіа на юридичну тематику

 

img015

img064-1