Ціни для юридичних осіб

Ціни на послуги адвоката в Києві  для юридичних осіб в 2023 році

Адвокат для бізнесу у Києві надає правову допомогу у наступних категоріях справ:

 • спори з державними органами;
 • оспорювання накладених адміністративних штрафів;
 • підготовка претензій;
 • представництво в господарських судах та судах загальної юрисдикції;
 • юридичний супровід підприєств;
 • стягнення заборгованості;
 • стягнення неустойки/пені/ процентів;
 • спори, які виникають з договірних відносин;
 • відшкодування завданої шкоди;
 • спори щодо нерухомого майна;
 • захист ділової репутації;
 • спори про захист прав на інтелектуальну власність;
 • інші спори, пов’язані з економічною діяльністю.

 

Послуги адвоката потрібні на всіх стадіях господарського процесу:

 • на досудовій стадії;
 • на стадії підготовки до розгляду справи;
 • представництво інтересів в судах першої, апеляційної та касаційної інстанцій;
 • в ході виконавчого провадження.

 

Для Вашої зручності пропоную ознайомитись з орієнтовною вартістю послуг адвоката

 

Усна консультація (входить у вартість подальших послуг:  1500 грн.
з вивченням документів (10-15 сторінок)  1500 грн.
з вивченням документів (15-100 сторінок) 1500-3000 грн. грн.
з вивченням документів (від 100 сторінок) від 3000 грн.
Складання адвокатського запиту 1600 грн.

 

За результатами консультації буде визначена подальша вартість конкретного виду правової допомоги, яка буде потрібна Клієнту.

Складання договорів, типових документів від 4 000 грн. детальніше
Вартість складання позовної заяви від 6 500 грн. детальніше
Написання звернень, клопотань від 2000 грн.
Договірна робота від 4 000 грн. детальніше
Написання претензії від 3 000 грн.
Представництво інтересів клієнта в установах, організаціях, підприємствах  2 000 грн./годину
Комплексне представництво в суді “під ключ” від 20 000 грн детальніше
Складання апеляційної скарги від 18 000 грн.
Участь в апеляційному розгляді справи від 13 000 грн.
Комплексне юридичне обслуговування  від 6000 грн. детальніше
Послуги адвоката по податкам детальніше
Послуги адвоката  по ЗЕД та митним справам детальніше
Послуги адвоката в ІТ-сфері детальніше

Вартість юридичних послуг адвоката є договірною, в залежності від складності відповідної справи, та визначається при підписанні угоди про надання правової допомоги.

 

КІЛЬКА ПРИКЛАДІВ З МОЄЇ АДВОКАТСЬКОЇ ПРАКТИКИ

1. 18 листопада 2021 р. мого Клієнта виправдано за ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України, який обвинувачувався у здійсненні нереальних господарських операцій, внаслідок чого було незаконно відкодовано ПДВ у сумі 18 млн. грн. Сторона обвинувачення не змогла довести дані обставини в суді. Стратегія сторони захисту допомогла отримати виправдувальний вирок.

2. Кіпрська лікарня звернулась до мого Клієнта з позовною заяву про стягнення 30 000 євро за проведене лікування, яке було проведене внаслідок нещасного випадку під час дайвінгу. У позові до мого Клієнта було відмовлено

3.Рішення митного органу про коригуванння митної вартості імпортного товару, який придбав Клієнт на підставі ЗЕД-контракту визнано протиправним та скасовано. 

4. Захищаючи інтереси фірми, яка виграла тендер, відстояно в Господарському суді м.Києва її право  на надання аудиторських послуг, отримане за результатами здійснення публічної закупівлі.

5. Клієнта, який обвинувачувався за ст.185 ч.3 КК України (крадіжка з проникненням у приміщення) виправдано та визнано невинним у вчиненні злочину (серпень 2016 р.)

6. Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП, за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито. 

7.За Клієнтом визнано право власності на 1/2 квартири, що є спільною сумісною власністю подружжя. 

8. Клієнту судом першої інстанції призначено покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого  ст.121 ч.1 КК України (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). Апеляційним судом даний вирок скасовано та направлено на новий судовий розгляд. За результатами нового судового розгляду Клієнт отримав іспитовий строк та звільнений з-під варти. 

9. Спір щодо отримання надбавки до пенсії, за результатами розгляду якого Клієнт зміг відстояти свої права перед Пенсійним фондом. 

10. Клієнт звернувся до суду з метою зміни розміру аліментів (зменшення), за результатами розгляду справи розмір аліментів змінено з частки від заробітку на тверду грошову суму. 

11. Клієнт був відповідачем у спорі щодо меж земельної ділянки. За результатами розгляду справи у позові опонента відмовлено. 

12.  Клієнта звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 320 КК України у зв’язку із зміною обстановки. 

13. Клієнт був відповідачем у спорі щодо отримання права на спадкування. За результатами розгляду справи Клієнт залишився єдиним спадкоємцем після смерті батька. 

14. Клієнту нараховано заборгованість за житлово-комунальні послуги в розмірі 35234,14 грн. та видано судовий наказ про стягнення даної заборгованості. За результатами звернення Клієнта до суду даний судовий наказ скасовано. 

Про адвоката

ГРОДОВСЬКА ОЛЕСЯ ПАВЛІВНАолеся

 З 2000 – 2005 р.р. – навчалась на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка, здобувши повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство”(денна ф.н.). Спеціалізація – адвокатура.

З 2005 – 2010 р.р. – працювала в органах прокуратури Житомирської області на посаді помічника прокурора (нова назва посади – прокурор прокуратури). За час роботи розглядала звернення фізичних та юридичних осіб (в разі необхідності – із залученням контролюючих органів) в сфері трудового, земельного, податкового, адміністративного, фінансового, екологічного права, реформування агропромислового розвитку, виконання судових рішень тощо; складала документи прокурорського реагування ( з приводу усунення порушень вимог закону, скасування нормативних актів, окремих його частин або приведення їх у відповідність із законом, припинення  незаконних  дій  чи бездіяльності посадових і службових осіб); здійснювала представництво інтересів громадян та держави (місцевої державної адміністрації, міських та сільських рад, податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості та ін.) в загальних, господарських, адміністративних судах; підтримувала державне обвинувачення тощо.

З березня 2011 р.  займаюсь адвокатською діяльністю (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №569 від 10.03.2011 р.). Надаю клієнтам консультації і роз’яснення з різних правових питань; складаю заяви, скарги, клопотання, інші правові документи та подаю їх у встановленому законом порядку; представляю права та інтереси фізичних та юридичних осіб в судах усіх інстанцій, органах державної влади та органах місцевого самоврядування; здійснюю захист прав підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, представляю інтереси потерпілого у кримінальному провадженні, а також особи з приводу притягнення до адміністративної відповідальності тощо.

Член Національної асоціації адвокатів України.

Включена до керівників стажування адвокатів.

 

Посилання на мої статті в наукових працях

 

 

img015

Бізнес не терпить зволікань. Не затягуйте з вирішенням проблем – телефонуйте 096-203-18-51