Адвокат по договорам для громадян Київ

олеся

 Грамотне складання договорів  грає величезну роль у регулюванні відносин між громадянами, а також в сфері бізнесу.

Саме завдяки договору фізичні особи та організації можуть вступати у безпечні правовідносини, врегульовані нормами права. Обійтися без договору за умов ринкової економіки практично неможливо.

Коли необхідно залучати адвоката при укладенні угод?

І складання угоди, і її експертиза — досить востребувані юридичні послуги.

За допомогою адвоката під час укладання договору бажано звертатися у разі, коли відносини сторін необхідно врегулювати документально. Проте існують ситуації, коли участь фахівця просто необхідна:

 • оформлення угод з нерухомістю, а також угод із досить дороговартісним майном;
 • оформлення складних правовідносин;
 • оформлення договору з трьома та більше учасниками;
 • оформлення типових договорів, які будуть використовуватись багаторазово тощо.

“Підводні камені” при укладенні договорів

Багато громадян з метою економії не звертаються до фахівців, а завантажують готові шаблони угод з Інтернету. Варто відзначити, що такий підхід досить небезпечний, адже в шаблоні не враховуються індивідуальні особливості ваших правовідносин, не кажучи вже про те, що документ може бути складений неправильно. Підсумком такої економії може стати неможливість виконання договору, втрата активів, а також затяжні судові процеси.

Про що варто пам’ятати:

 • якщо сторони уклали договір, що суперечить закону, він може бути визнаний судом недійсним. І тут учасники договору зобов’язані повернути назад усе передане по угоді;
 • деякі контракти набувають чинності лише після процедури державної реєстрації та/чи нотаріального посвідчення;
 • для укладання деяких угод одного договору недостатньо.

Кожен договір повинен відповідати не лише загальним вимогам, зазначеним у законодавстві, але також і вимогам, що висуваються до конкретного виду угоди. Тільки юрист  здатний врахувати всі нюанси вашої справи та скласти документ, що повністю відповідає вимогам закону.

Процес складання договору адвокатом включає такі моменти:

 • визначення характеру правовідносин, виходячи з наміру сторін;
 • з’ясування істотних умов договору, без яких угода не може бути укладена;
 • підготовка тексту документа;
 • узгодження проекту договору сторонами та його підписання.

Адвокат допоможе вам скласти договір різного ступеня складності, у тому числі такий, що містить ознаки декількох договорів (змішаний).

Адвокат не використовує готові шаблони документів, а розробляє договір в індивідуальному порядку. Отже, ви отримуєте унікальний документ, де відображені всі особливості вашої ситуації.

 

Що отримає клієнт?

 • детальний юридичний аналіз  правовідносин між сторонами, вибір правильної правової моделі співпраці;
 • виявлення ризиків, що можуть виникнути в ході виконання договорів;
 • отримання оптимального результату – економія часу, нервів, зниження ризиків;
 • доступні ціни.

Ціни на юридичний супровід угод Київ

Консультація (входить у вартість подальших послуг) від 1 500 грн.
Аналіз договору від 2 000 грн.
Складання угод від 5 500 грн.
Об’ємні договори  від 7 500 грн.
Складання позовної заяви від 6 000 грн.
Складання ІТ-договорів від 7 500 грн.
Складання позовної заяви  від 5 500 грн.
Складання відзиву на позовну заяву від 5 500 грн.
Написання скарг, заяв, клопотань від 2 500 грн.
Вартість 1 судодня  (підготовка та участь в одному судовому засіданні)  3 400 грн.
   
Комплексне представництво в суді “під ключ”  
   
1 варіант:  
оплата здійснюється за кожний складений документ та судове засідання окремо по цінам вказаним на початку таблиці
2 варіант
фіксована сума, яка сплачується 100% авансовим платежем та не змінюється: Орієнтовна вартість
– у малозначних справах без виклику сторін від 12 000 грн.
справи немайнового характеру з викликом сторін  
 – у нескладних справах (документи + до 3 суд.засідань) 28 000 – 35 000 грн.
 – у справах середньої тяжкості (документи + 3-5 суд. засідань) 30 000 – 40 000 грн.
 – у складних справах (документи + від 5 суд.засідань) від 40 000 грн.
справи майнового характеру з викликом сторін  
у справах з ціною позову до 500 тис. грн. 28 000-35 000 грн.
у справах з ціною позову 500 000-1 000 000 грн. 30 000 – 40 000 грн.
 у справах з ціною позову від 1 млн. грн.  від 40 000 грн.
3 варіант:  
сплачується за складання документів та проведення іншої позасудової роботи одним платежем + оплата за кожне судове засідання
у справах з ціною позову до  1 млн. грн. 12 000 грн + 3 400 грн. /судодень
у справах понад з ціною позову понад 1 000 000 грн. 14 000 + 4 000/судодень 
   
Складання апеляційної скарги від 9 000 грн.
Участь в апеляційній інстанції (за 1 суд.засідання) 3500 грн.
Складання касаційної скарги від 12 000  грн.

 

 

 

КІЛЬКА ПРИКЛАДІВ З МОЄЇ АДВОКАТСЬКОЇ ПРАКТИКИ

1. 18 листопада 2021 р. мого Клієнта виправдано за ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України, який обвинувачувався у здійсненні нереальних господарських операцій, внаслідок чого було незаконно відкодовано ПДВ у сумі 18 млн. грн. Сторона обвинувачення не змогла довести дані обставини в суді. Стратегія сторони захисту допомогла отримати виправдувальний вирок.

2. Кіпрська лікарня звернулась до мого Клієнта з позовною заяву про стягнення 30 000 євро за проведене лікування, яке було проведене внаслідок нещасного випадку під час дайвінгу. У позові до мого Клієнта було відмовлено

3.Рішення митного органу про коригуванння митної вартості імпортного товару, який придбав Клієнт на підставі ЗЕД-контракту визнано протиправним та скасовано. 

4. Захищаючи інтереси фірми, яка виграла тендер, відстояно в Господарському суді м.Києва її право  на надання аудиторських послуг, отримане за результатами здійснення публічної закупівлі.

5. Клієнта, який обвинувачувався за ст.185 ч.3 КК України (крадіжка з проникненням у приміщення) виправдано та визнано невинним у вчиненні злочину (серпень 2016 р.)

6. Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП, за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито. 

7.За Клієнтом визнано право власності на 1/2 квартири, що є спільною сумісною власністю подружжя. 

8. Клієнту судом першої інстанції призначено покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого  ст.121 ч.1 КК України (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). Апеляційним судом даний вирок скасовано та направлено на новий судовий розгляд. За результатами нового судового розгляду Клієнт отримав іспитовий строк та звільнений з-під варти. 

9. Спір щодо отримання надбавки до пенсії, за результатами розгляду якого Клієнт зміг відстояти свої права перед Пенсійним фондом. 

10. Клієнт звернувся до суду з метою зміни розміру аліментів (зменшення), за результатами розгляду справи розмір аліментів змінено з частки від заробітку на тверду грошову суму. 

11. Клієнт був відповідачем у спорі щодо меж земельної ділянки. За результатами розгляду справи у позові опонента відмовлено. 

12.  Клієнта звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 320 КК України у зв’язку із зміною обстановки. 

13. Клієнт був відповідачем у спорі щодо отримання права на спадкування. За результатами розгляду справи Клієнт залишився єдиним спадкоємцем після смерті батька. 

14. Клієнту нараховано заборгованість за житлово-комунальні послуги в розмірі 35234,14 грн. та видано судовий наказ про стягнення даної заборгованості. За результатами звернення Клієнта до суду даний судовий наказ скасовано. 

Про адвоката

ГРОДОВСЬКА ОЛЕСЯ ПАВЛІВНАолеся

 З 2000 – 2005 р.р. – навчалась на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка, здобувши повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство”(денна ф.н.). Спеціалізація – адвокатура.

З 2005 – 2010 р.р. – працювала в органах прокуратури Житомирської області на посаді помічника прокурора (нова назва посади – прокурор прокуратури). За час роботи розглядала звернення фізичних та юридичних осіб (в разі необхідності – із залученням контролюючих органів) в сфері трудового, земельного, податкового, адміністративного, фінансового, екологічного права, реформування агропромислового розвитку, виконання судових рішень тощо; складала документи прокурорського реагування ( з приводу усунення порушень вимог закону, скасування нормативних актів, окремих його частин або приведення їх у відповідність із законом, припинення  незаконних  дій  чи бездіяльності посадових і службових осіб); здійснювала представництво інтересів громадян та держави (місцевої державної адміністрації, міських та сільських рад, податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості та ін.) в загальних, господарських, адміністративних судах; підтримувала державне обвинувачення тощо.

З березня 2011 р.  займаюсь адвокатською діяльністю (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №569 від 10.03.2011 р.). Надаю клієнтам консультації і роз’яснення з різних правових питань; складаю заяви, скарги, клопотання, інші правові документи та подаю їх у встановленому законом порядку; представляю права та інтереси фізичних та юридичних осіб в судах усіх інстанцій, органах державної влади та органах місцевого самоврядування; здійснюю захист прав підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, представляю інтереси потерпілого у кримінальному провадженні, а також особи з приводу притягнення до адміністративної відповідальності тощо.

 • Член Національної асоціації адвокатів України.
 • Включена до керівників стажування адвокатів.
 • Автор більш як 350 публікацій

Посилання на мої статті в наукових працях

 

 

img015

img064-1

Мої інтерв’ю медіа на юридичну тематику

 

Якщо ви бажаєте отримати інформацію з приводу складання, укладення, зміни ти розірвання договору – записуйтесь на консультацію за телефоном – 096-203-18-51.

Переглядів: 671

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>