Адвокат по боргам Київ

відшкодування шкоди, завданої ДТППроблема виникнення боргу є досить актуальною сьогодні.

Існує кілька видів боргових зобов’язань, з якими до мене звертаються клієнти:

 • Заборгованість за розпискою. Передача грошей можлива з використанням розписки  У ній підтверджується факт позики, умови повернення тощо.
 • Позика без розписки, за усною домовленістю.
 • За договором позики, оренди, обміну, купівлі-продажу, постачання товарів, підряду та ін. Борг виникає, коли одна із сторін не виконує своїх зобов’язань.

 

Які небезпеки чекають кредитора, у ролі яких найчастіше виявляються звичайні люди без юридичної освіти?

 • Боржник може спробувати приховати свої доходи, майно, яке судові виконавці використовують для виконання рішення.
 • Помилки при складанні розписки, договору позики, претензії, позовної заяви, мирової угоди.
 • Переїзд боржника до іншої місцевості.
 • Фальсифікація, підробка боржником документів.

 

Ризики самостійного стягнення боргу

Громадянин або організація, які вирішили стягнути борг самостійно, у гіршому випадку ризикують втратити свої гроші. Помилки в документах та розрахунках, неправильна позиція в суді можуть призвести до пропуску термінів, затягування процесу і, як наслідок, втрати часу і сил. Тому щоб домогтися виплати заборгованості в повному обсязі без клопоту, звертайтесь до адвоката.

Допомога адвоката по заборгованості здійснюється на етапах:

 • досудового врегулювання спору,
 • судовому провадженні,
 • в процесі виконавчого провадження.

На етапі досудового врегулювання  боржник , як правило. направляє претензію про сплату заборгованості, бере участь у переговорах між сторонами. На цьому етапі врегулювання спору можливо вирішити питання щодо оплати боргу частинами, що може бути в певних випадках найоптимальнішим та найефективнішим способом врегулювання конфлікту.

Приймаючи рішення про судове врегулювання спору необхідно підготувати наявну доказову базу. Плюси судового стягнення боргів: отримання на руки судового рішення, яке у примусовому порядку можуть виконати виконавці; усі судові витрати відшкодовує боржник; боржник має виплатити не лише суму боргу, а й неустойку.

На етапі виконавчого провадження адвокат допоможе отримати реальне виконання рішення суду – повернення боргу.

Що отримає клієнт?

 • підготовлений пакет документів з урахуванням саме Ваших інтересів ;
 • допомогу в примиренні сторін, адже, поганий мир кращий за хорошу війну;
 • мінімум нервів та затрат часу: юрист візьме на себе відвідування суду, позбавить від неприємних зустрічей;
 • комплексне ведення справи: від складання позову до виконання рішення суду без занурення Клієнта в юридичні тонкощі процесу і в судову тяганину ;
 • регулярне інформування про хід справи;
 • вирішення цивільного спору;
 • доступні ціни та гнучку цінову політику.

Ціни на послуги адвоката у цивільних справах Київ

1. Консультація (входить у вартість подальших послуг) 1 600 грн.
3.Складання позовної заяви від 6 000 грн.
4. Складання відзиву на позовну заяву від 5 500 грн.
5. Вартість 1 судодня (підготовка  і участь в одному судовому засіданні) 3 400 грн.
Комплексне представництво в суді “під ключ”
1 варіант:
фіксована сума, яка сплачується 100% авансовим платежем та не змінюється: Орієнтовна вартість
– у малозначних справах без виклику сторін від 12 000 грн.
– у справах з ціною позову до 500 тис. грн. 28 000-35 000 грн.
– у справах з ціною позову 500 000-1 000 000 грн. 30 000 – 40 000 грн.
2 варіант:
сплачується в залежності від кількості судових засідань 12 000  грн. + 3 400 грн. /судодень
у справах з ціною позову до 1 000 000 грн. 12 000 грн + 3 400 грн. /судодень
у справах понад з ціною позову понад 1 000 000 грн. 14 000 + 4 000/судодень
Складання апеляційної скарги від 9 000 грн.
Участь в апеляційній інстанції (за 1 суд.засідання) 3500 грн.
Складання касаційної скарги від 12 000 грн.

 

Якщо ви вирішили йти в суд без адвоката, то важливо пам’ятати, що в разі, якщо вас не влаштує рішення суду, то другого шансу відстояти свої права може і не бути. Якщо не підготуватися до суду і не представити всі необхідні докази в суді першої інстанції, то суд апеляційної інстанції може не прийняти нові докази, а подавати до суду позов знову з тими ж вимогами і з тих самих підстав неприпустимо. Дійте в повну силу з перших же кроків. Користуйтеся допомогою професіоналів.

 

 

КІЛЬКА ПРИКЛАДІВ З МОЄЇ АДВОКАТСЬКОЇ ПРАКТИКИ

1. 18 листопада 2021 р. мого Клієнта виправдано за ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України, який обвинувачувався у здійсненні нереальних господарських операцій, внаслідок чого було незаконно відкодовано ПДВ у сумі 18 млн. грн. Сторона обвинувачення не змогла довести дані обставини в суді. Стратегія сторони захисту допомогла отримати виправдувальний вирок.

2. Кіпрська лікарня звернулась до мого Клієнта з позовною заяву про стягнення 30 000 євро за проведене лікування, яке було проведене внаслідок нещасного випадку під час дайвінгу. У позові до мого Клієнта було відмовлено

3.Рішення митного органу про коригуванння митної вартості імпортного товару, який придбав Клієнт на підставі ЗЕД-контракту визнано протиправним та скасовано. 

4. Захищаючи інтереси фірми, яка виграла тендер, відстояно в Господарському суді м.Києва її право  на надання аудиторських послуг, отримане за результатами здійснення публічної закупівлі.

5. Клієнта, який обвинувачувався за ст.185 ч.3 КК України (крадіжка з проникненням у приміщення) виправдано та визнано невинним у вчиненні злочину (серпень 2016 р.)

6. Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП, за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито. 

7.За Клієнтом визнано право власності на 1/2 квартири, що є спільною сумісною власністю подружжя. 

8. Клієнту судом першої інстанції призначено покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого  ст.121 ч.1 КК України (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). Апеляційним судом даний вирок скасовано та направлено на новий судовий розгляд. За результатами нового судового розгляду Клієнт отримав іспитовий строк та звільнений з-під варти. 

9. Спір щодо отримання надбавки до пенсії, за результатами розгляду якого Клієнт зміг відстояти свої права перед Пенсійним фондом. 

10. Клієнт звернувся до суду з метою зміни розміру аліментів (зменшення), за результатами розгляду справи розмір аліментів змінено з частки від заробітку на тверду грошову суму. 

11. Клієнт був відповідачем у спорі щодо меж земельної ділянки. За результатами розгляду справи у позові опонента відмовлено. 

12.  Клієнта звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 320 КК України у зв’язку із зміною обстановки. 

13. Клієнт був відповідачем у спорі щодо отримання права на спадкування. За результатами розгляду справи Клієнт залишився єдиним спадкоємцем після смерті батька. 

14. Клієнту нараховано заборгованість за житлово-комунальні послуги в розмірі 35234,14 грн. та видано судовий наказ про стягнення даної заборгованості. За результатами звернення Клієнта до суду даний судовий наказ скасовано. 

 

олесяПро адвоката

ГРОДОВСЬКА ОЛЕСЯ ПАВЛІВНА

 З 2000 – 2005 р.р. – навчалась на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка, здобувши повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство”(денна ф.н.). Спеціалізація – адвокатура.

З 2005 – 2010 р.р. – працювала в органах прокуратури Житомирської області на посаді помічника прокурора (нова назва посади – прокурор прокуратури). За час роботи розглядала звернення фізичних та юридичних осіб (в разі необхідності – із залученням контролюючих органів) в сфері трудового, земельного, податкового, адміністративного, фінансового, екологічного права, реформування агропромислового розвитку, виконання судових рішень тощо; складала документи прокурорського реагування ( з приводу усунення порушень вимог закону, скасування нормативних актів, окремих його частин або приведення їх у відповідність із законом, припинення  незаконних  дій  чи бездіяльності посадових і службових осіб); здійснювала представництво інтересів громадян та держави (місцевої державної адміністрації, міських та сільських рад, податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості та ін.) в загальних, господарських, адміністративних судах; підтримувала державне обвинувачення тощо.

З березня 2011 р.  займаюсь адвокатською діяльністю (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №569 від 10.03.2011 р.). Надаю клієнтам консультації і роз’яснення з різних правових питань; складаю заяви, скарги, клопотання, інші правові документи та подаю їх у встановленому законом порядку; представляю права та інтереси фізичних та юридичних осіб в судах усіх інстанцій, органах державної влади та органах місцевого самоврядування; здійснюю захист прав підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, представляю інтереси потерпілого у кримінальному провадженні, а також особи з приводу притягнення до адміністративної відповідальності тощо.

 • Член Національної асоціації адвокатів України.
 • Включена до керівників стажування адвокатів.
 • Автор більш як 350 публікацій

Посилання на мої статті в наукових працях

 

img015

img064-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мої інтерв’ю медіа на юридичну тематику

 

Не затягуйте з вирішенням проблеми – записуйтесь на консультацію за тел. 096-203-18-51 

 

Переглядів: 704

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>