Як розлучитись з чоловіком без його згоди

default

Індивідуальну платну юридичну консультацію Ви можете отримати, записавшись по тел.096-203-18-51. Графік роботи: пн.-пт. 9.00-18.00. ДЕТАЛІ

 

 

Жінки чутливі, вразливі, непередбачувані, запальні. В пориві емоцій вони можуть вчиняти нерозсудливі вчинки. Тим не менше, жінки володіють дивовижною здатністю подавляти в собі самі гіркі почуття і прощати великі образи, все це – ціна збереження сім’ї. Жінка буде довго сумніватися, чи варто розривати шлюб, однак, коли прийме остаточне рішення – це будуть не просто пристрасті.

Способи оформити розлучення без згоди чоловіка.

Розірвати шлюб  в такому випадку можна як через РАЦС так і через суд.

Розлучення з чоловіком через РАЦС

Шлюб розривається органом державної реєстрації актів цивільного стану за заявою одного із подружжя, якщо другий із подружжя:

  • визнаний безвісно відсутнім;
  • визнаний недієздатним.

В інших випадках – суд.

Розлучення з чоловік без його згоди через суд.

Як би не заперечував чоловік проти розлучення, шлюб буде розірвано судом за вимогою дружини. Ухилення або відмова від участі у справі про розірвання шлюбу хоч і вплине на тривалість розгляду справи, однак не змінить його кінцевий результат – прийняття рішення на користь дружини про розірвання шлюбу.

Якщо документи про розірвання шлюбу складені правильно, суд відкриває провадження, призначає дату судового засідання та сповіщає про це подружжя. Також суд може слухати справу без виклику сторін.

В ході розгляду справи суддя з’ясовує обставини: сімейні взаємовідносини та причину розлучення, з’ясовує можливість примирення подружжя та збереження сім’ї. Суд також в разі необхідності може дати час на примирення.

Судове рішення про розірвання шлюбу набирає законної сили через 30 днів після його винесення якщо не буде подано апеляцію.

Строк розірвання шлюбу без згоди дружини.

Не менше 3 місяців проходить, починаючи з подачі заяви та закінчуючи набранням рішення суду законної сили. Тривалість даної процедури може бути збільшена через надання часу для примирення, через відкладення судових засідань по причині неявки чоловіка.  Навіть після винесення рішення чоловік може його оскаржити, тим самим затягнути розлучення на декілька місяців.

Причинами умисного затягування процесу можуть стати щире бажання нерозлучатись, наміри здійснити операції з нерухомістю, пошуку способу “відсудити” дітей.

Щоб цього не допустити, варто правильно оформити позовну заяву (вказати про неможливість примирення), зібрати достатню кількість доказів і можливо заручитись професійною підтримкою адвоката.

По темі:

 

Потрібна допомога адвоката? Не затягуйте з вирішенням проблеми – записуйтесь на консультацію за тел. 096-203-18-51.Інформація про вартість консультації та інших послуг

 

Переглядів: 21295

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>