Скільки триває розлучення в суді?

розлучення

 

 

Бажання швидко розлучитись викликане різними обставинами. Розраховувати на мінімальний строк розлучення через суд може тільки подружжя, чиє бажання розлучитись взаємне.

В такому випадку, судовий процес не затягується строками на примирення, заявами та клопотаннями, тривалами судовими засіданнями та може орієнтовно тривати 2 місяці.

У випадку незгоди однієї із сторін на розірвання шлюбу, судовий процес  може затягнутись на довше.

Так, суд може надати строк на примирення (1-3 місяці), відповідно на цей період затягується процес розлучення.

Якщо відповідач ухиляється від участі в судових засіданнях, судовий процес може тривати довше. Так, відсутність сторони на судовому засіданні може стати причиною для відкладення судового засідання.

Тривалість розгляду справи може також збільшитись через бюрократичні причини, відпустки суддів тощо.

Отже, відповідь на питання, скільки в суді буде тривати розлучення, буде залежати від обєктивних та суб’єктивних обставин справи та досить часто при незгоді одного з подружжя може тривати до 6 місяців і довше.

По темі:

 

Потрібна допомога адвоката? Не затягуйте з вирішенням проблем – записуйтесь на консультацію за тел.  096-203-18-51. Інформація про вартість консультації та інших послуг.

Читайте більше про шлюборозлучний процес тут

Переглядів: 7683

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>