Адвокат по аліментам Київ: ціни

олеся

Батьки зобов’язані утримувати свою дитину, дбати про її моральний та духовний розвиток. Однак, в сімейному житті інколи доводиться приймати непросте рішення розлучитись.

Під час розлучення між подружжям нерідко виникають спори про місце проживання дитини, а також про розмір аліментів.

Адвокат по аліментам потрібен коли:

 • Ви хочете захистити себе і свою дитину від моральних потрясінь;
 • не володієте достатнім рівнем компетентності в галузях сімейного та цивільного права;
 • не хочете обтяжувати себе взаємодією з судовими інстанціями, збором документів і іншими малоприємними аспектами стягнення аліментів;
 • не маєте достатньої кількості вільного часу для відвідування численних судових засідань;
 • не знаєте, як грамотно заявити про свої права та обов’язки другої сторони за виховання та утримання неповнолітньої дитини.

“Підводні камені” спорів про аліменти

Складність спорів про виплату аліментів полягає в тому, що люди не підозрюють, з якими труднощами можуть зустрітись, якщо вирішать самостійно врегулювати всі питання. В результаті це може вдарити по інтересам дитини. Ось деякі моменти, які можуть виникнути при стягненні аліментів. 

 • відсутність дружини, чоловіка, невідоме їх місце проживання;
 • втрата, приховування важливих документів;
 • неофіційне працевлаштування чоловіка, дружини що може вплинути на розмір аліментів;
 • затягування судового процесу другою стороною;
 • невірний розмір аліментів.

 

На правову допомогу адвоката мають право як стягувачі аліментів так і платники аліментів 

ДЛЯ СТЯГУВАЧІВ АЛІМЕНТІВ

Чим допоможе адвокат по аліментам:

 • складе угоду про стягнення аліментів, якщо батьки бажають мирно та документально врегулювати питання утримання спільної дитини;
 • у разі спору, звернеться до суду з позовом про стягнення аліментів;
 • здійснить повний супровід у суді: від подачі позову до отримання судового рішення, контроль за його виконанням;
 • надасть допомогу при ухиленні платника аліментів від виплат, при приховуванні реальних доходів платника;

Що отримає клієнт?

 • підготовлений пакет документів для стягнення аліментів, з урахуванням саме  інтересів Клієнта;
 • допомогу в примиренні сторін, адже, поганий мир кращий за хорошу війну;
 • мінімум нервів та затрат часу: юрист візьме на себе відвідування суду, позбавить від неприємних зустрічей;
 • комплексне ведення справи: від складання позову до виконання рішення суду, без занурення Клієнта в юридичні тонкощі процесу стягнення аліментів і в судову тяганину ;
 • кошти на утримання дитини у максимальному розмірі із врахуванням ситуації Клієнта;
 • доступні ціни та гнучку цінову політику.

 

ДЛЯ ПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ

В послугах адвокатів зацікавлені і ті, з кого провадиться стягнення аліментів.

 • рішення суду про стягнення аліментів буде виконуватися роками, до 18 років дитини (а іноді і до 23 років). Для того, щоб суд не стягнув непомірно високий розмір аліментів, необхідно захищати себе в суді, надати свої докази та обгрунтування. Тому дуже важливою є участь адвоката по аліментах.
 • У разі, якщо вже є рішення суду про стягнення аліментів, адвокат допоможе зменшити розмір аліментів, в т.ч. якщо істотно змінилося фінансове становище платника аліментів, і в інших випадках, з якими закон пов’язує можливість зменшити розмір аліментів, встановлений рішенням суду.
 • не рідко у платника аліментів виникає заборгованість і для нього наступають наступні наслідки:
 • стягнення пені та накладення штрафів (крім справляння основної суми аліментів);
 • арешт особистого майна, в тому числі банківських рахунків;
 • позбавлення водійських посвідчень або заборона на закордонні поїздки 
 • кримінальне покарання.

Адвокат надасть ефективну правову допомогу при виникненні даних обставин.

 

Способи сплати аліментів 

Визначити розмір та періодичність сплати аліментів можна:

 • в добровільному порядку;
 • через суд.

При добровільному порядку вирішення даного питання складається договір про сплату аліментів, який засвідчується нотаріусом.

Консультація юриста по аліментам має важливе значення в грамотному складанні такого договору, де прописується зручна форма утримання дітей, період та розмір утримання на кожну дитину.

Якщо не вдається домовитись, стягнення аліментів проводиться в судовому порядку:

 • через судовий наказ;
 • через подання позовної заяви про стягнення аліментів.

У першому випадку процедура розгляду спрощена, і вже через декілька днів у Вас буде судовий наказ про стягнення аліментів.

Другий варіант застосовується коли є спір про розмір та форму стягнення аліментів.

У любому випадку знадобиться допомога професіонала, оскільки в суді необхідно буде обгрунтувати розмір аліментів, скласти позовну заяву, зібрати докази по справі, а також отримати виконавчий лист та звернутись з ним до державного виконавця.

Розмір аліментів в 2022 році

Розмір аліментів визначається:

 • у частці від доходу її матері, батька; 
 • в твердій грошовій формі (наприклад, 2000грн. на кожну дитину).

Другий спосіб застосовується найчастіше, якщо у батька дитини відсутній стабільний та офіційний заробіток, постійне місце проживання тощо.

Вартість послуг адвоката по аліментам

консультація (при подальшій співпраці консультація безкоштовна) 1000 грн.
складення позовної заяви  від 2 600 грн.
Гонорар за кожне судове засідання  3000 грн. 
комплексне представництво в суді “під ключ” від 12 000 грн.

 

Практика адвоката у сімейних справах:

 • складено більше 600 позовних заяв до суду про розірвання шлюбу, стягнення аліментів, поділ майна подружжя, позбавлення батьківських прав, усунення перешкод у спілкуванні з дитиною тощо;
 • складено більш ніж 350 відзивів та заперечень у сімейних спорах;
 • взято участь в більш ніш 150 судових справах у сімейних справах.
 • складено близько 50 договорів при врегулюванні шлюбнорозлучного процесу;

Також я маю досвід у наданні правової допомоги при виникненні інших проблем. Кілька прикладів з моєї практики.

1. 18 листопада 2021 р. мого Клієнта виправдано за ч.5 ст.191, ч.3 ст.28 ч.1 ст.366 КК України, який обвинувачувався у здійсненні нереальних господарських операцій, внаслідок чого було незаконно відкодовано ПДВ у сумі 18 млн. грн. Сторона обвинувачення не змогла довести дані обставини в суді. Стратегія сторони захисту допомогла отримати виправдувальний вирок.

2. Кіпрська лікарня звернулась до мого Клієнта з позовною заяву про стягнення 30 000 євро за проведене лікування, яке було проведене внаслідок нещасного випадку під час дайвінгу. У позові до мого Клієнта було відмовлено

3.Рішення митного органу про коригуванння митної вартості імпортного товару, який придбав Клієнт на підставі ЗЕД-контракту визнано протиправним та скасовано.

4. Захищаючи інтереси фірми, яка виграла тендер, відстояно в Господарському суді м.Києва її право  на надання аудиторських послуг, отримане за результатами здійснення публічної закупівлі.

5. Клієнта, який обвинувачувався за ст.185 ч.3 КК України (крадіжка з проникненням у приміщення) виправдано та визнано невинним у вчиненні злочину (серпень 2016 р.)

6. Провадження в справі про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП, за відсутністю в діянні Клієнта складу адміністративного правопорушення закрито.

7.За Клієнтом визнано право власності на 1/2 квартири, що є спільною сумісною власністю подружжя. 

8. Клієнту судом першої інстанції призначено покарання у вигляді 5 років 6 місяців позбавлення волі за вчинення злочину, передбаченого  ст.121 ч.1 КК України (заподіяння тяжких тілесних ушкоджень). Апеляційним судом даний вирок скасовано та направлено на новий судовий розгляд. За результатами нового судового розгляду Клієнт отримав іспитовий строк та звільнений з-під варти.

9. Спір щодо отримання надбавки до пенсії, за результатами розгляду якого Клієнт зміг відстояти свої права перед Пенсійним фондом.

10. Клієнт звернувся до суду з метою зміни розміру аліментів (зменшення), за результатами розгляду справи розмір аліментів змінено з частки від заробітку на тверду грошову суму.

11. Клієнт був відповідачем у спорі щодо меж земельної ділянки. За результатами розгляду справи у позові опонента відмовлено. 

12.  Клієнта звільнено від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 320 КК України у зв’язку із зміною обстановки.

13. Клієнт був відповідачем у спорі щодо отримання права на спадкування. За результатами розгляду справи Клієнт залишився єдиним спадкоємцем після смерті батька. 

14. Клієнту нараховано заборгованість за житлово-комунальні послуги в розмірі 35234,14 грн. та видано судовий наказ про стягнення даної заборгованості. За результатами звернення Клієнта до суду даний судовий наказ скасовано.

 

Про адвоката

ГРОДОВСЬКА ОЛЕСЯ ПАВЛІВНА

 З 2000 – 2005 р.р. – навчалась на юридичному факультеті Львівського національного університету ім. І. Франка, здобувши повну вищу освіту за спеціальністю “Правознавство”(денна ф.н.). Спеціалізація – адвокатура.

З 2005 – 2010 р.р. – працювала в органах прокуратури Житомирської області на посаді помічника прокурора (нова назва посади – прокурор прокуратури). За час роботи розглядала звернення фізичних та юридичних осіб (в разі необхідності – із залученням контролюючих органів) в сфері трудового, земельного, податкового, адміністративного, фінансового, екологічного права, реформування агропромислового розвитку, виконання судових рішень тощо; складала документи прокурорського реагування ( з приводу усунення порушень вимог закону, скасування нормативних актів, окремих його частин або приведення їх у відповідність із законом, припинення  незаконних  дій  чи бездіяльності посадових і службових осіб); здійснювала представництво інтересів громадян та держави (місцевої державної адміністрації, міських та сільських рад, податкової інспекції, пенсійного фонду, центру зайнятості та ін.) в загальних, господарських, адміністративних судах; підтримувала державне обвинувачення тощо.

З березня 2011 р.  займаюсь адвокатською діяльністю (свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю №569 від 10.03.2011 р.). Надаю клієнтам консультації і роз’яснення з різних правових питань; складаю заяви, скарги, клопотання, інші правові документи та подаю їх у встановленому законом порядку; представляю права та інтереси фізичних та юридичних осіб в судах усіх інстанцій, органах державної влади та органах місцевого самоврядування; здійснюю захист прав підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, представляю інтереси потерпілого у кримінальному провадженні, а також особи з приводу притягнення до адміністративної відповідальності тощо.

 • Член Національної асоціації адвокатів України.
 • Включена до керівників стажування адвокатів.
 • Автор більш як 350 публікацій

 

Посилання на мої статті в наукових працях

 

 

img015

img064-1

Мої інтерв’ю медіа на юридичну тематику

 

Не затягуйте з вирішенням проблеми – телефонуйте 096-203-18-51 

Переглядів: 4168

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>