АДВОКАТ КИЇВ / АДВОКАТ КИЕВ

default

Чи потрібен Вам адвокат в Києві?

Відповідь на це запитання кожен шукає для себе самостійно, посилаючись на певні обставини, які у кожного індивідуальні.

Так, деякі вважають, що зможуть самотужки вирішити свої проблеми та переконані, що добре обізнані в законодавстві чи в процесі судочинства. Інші, в першу чергу, звертають увагу на матеріальний аспект даного питання, звичайно ж бажаючи зекономити. Дехто не має часу самостійно вирішувати виниклі питання, або просто не хоче чи остерігається можливих помилок та воліє свою проблему довірити професіоналу.

В більшості випадків, усвідомлення свого нерозуміння ситуації, виникає в думках людини тільки тоді, коли вона зіштовхнеться з дійсно серйозною проблемою чи наробить багато фатальних помилок, які в подальшому буде дуже тяжко чи неможливо виправити.

Отже, куди не глянь — скрізь нас оточують ситуації, у яких участь фахівця буває просто необхідна, навіть якщо вона не так очевидна.

І це не є примхою, адже Ви ризикуєте своїми грошима, майном чи ще гірше – свободою. У таких справах мова йде не тільки про брак часу на відвідування суду, а про поставлене на карту Ваше життєве та матеріальне благополуччя.

Адвокат для громадян у Києві

Потреба в юридичній допомозі актуальна практично для кожної людини. Сімейні спори, спори з приводу нерухомості, спадщина, стягнення боргів, трудові, житлові, земельні спори – не завжди подібні спори можна вирішити без професійної допомоги.

Адвокат для юридичних осіб в Києві

Всі спори, які виникають між підприємцями, юридичними особами, і державними органами,  а також повязані з веденням господарської діяльності підлягають розгляду в господарських та адміністративних судах. Дані суди вирішують доволі велику кількість спорів, які виникають в торгово-економічній сфері: стягнення заборгованості, відшкодування шкоди, майнові спори, спори з приводу інтелектуальної власності, захист ділової репутації тощо. Без адвоката не обійтись.

Скільки коштують послуги адвоката у Києві

Більшість клієнтів не розуміють як формуються ціни на юридичні послуги. При визначенні ціни на послуги адвоката в першу чергу враховуються час та об’єм роботи, яку необхідно виконати для вирішення проблеми Клієнта. Потрібно враховувати те, що для якісного виконання доручення Клієнта, адвокат не може одночасно вести велику кількість справ, адже, одній справі адвокат приділяє час не тільки в судах, а й проводить значну позасудову роботу (збирання доказів, вивчення докуменів та їх аналіз, підготовка різноманітних процесуальних документів (позовні заяви, відзиви, клопотання тощо). Відповідно це впливає на якість роботи та її вартість.

Також у вартість послуг адвоката включаються витрати які адвокат несе при сплаті податків та зборів, щорічного внеску на адвокатське самоврядування, канцелярські, транспортні, телефонні витрати, оренду офісу, комунальні платежі.

 

 

Вибір тільки за Вами!