Адвокат Київ. Професійна юридична допомога. Юридична консультація 2024

версія на російській мові

олеся

Чи потрібен Вам адвокат в Києві?

Відповідь на це запитання кожен шукає для себе самостійно, посилаючись на певні обставини, які у кожного індивідуальні.

Так, деякі вважають, що зможуть самотужки вирішити свої проблеми та переконані, що добре обізнані в законодавстві чи в процесі судочинства. Інші, в першу чергу, звертають увагу на матеріальний аспект даного питання, звичайно ж бажаючи зекономити. Дехто не має часу самостійно вирішувати виниклі питання, або просто не хоче чи остерігається можливих помилок та воліє свою проблему довірити професіоналу.

В більшості випадків, усвідомлення свого нерозуміння ситуації, виникає в думках людини тільки тоді, коли вона зіштовхнеться з дійсно серйозною проблемою чи наробить багато фатальних помилок, які в подальшому буде дуже тяжко чи неможливо виправити.

Отже, куди не глянь — скрізь нас оточують ситуації, у яких участь фахівця буває просто необхідна, навіть якщо вона не так очевидна.

І це не є примхою, адже Ви ризикуєте своїми грошима, майном чи ще гірше – свободою. У таких справах мова йде не тільки про брак часу на відвідування суду, а про поставлене на карту Ваше життєве та матеріальне благополуччя.

Адвокат для громадян у Києві

Потреба в юридичній допомозі актуальна практично для кожної людини. Сімейні спори, спори з приводу нерухомості, спадщина, стягнення боргів, трудові, житлові, земельні спори – не завжди подібні спори можна вирішити без професійної допомоги.

Адвокат для юридичних осіб в Києві

Всі спори, які виникають між підприємцями, юридичними особами, і державними органами,  а також пов’язані з веденням господарської діяльності підлягають розгляду в господарських та адміністративних судах. Дані суди вирішують доволі велику кількість спорів, які виникають в торгово-економічній сфері: стягнення заборгованості, відшкодування шкоди, майнові спори, спори з приводу інтелектуальної власності, захист ділової репутації тощо. Без адвоката не обійтись.

Види юридичних послуг адвоката в Києві

Особа, яка звертається за правовою допомогою вправі сама визначити об’єм наданних послуг адвокатом, які можуть знадобитись при вирішенні її проблеми. Однак, першим та обов’язковим елементом при зверненні за правовою допомогою буде консультація адвоката по поставленому перед ним питанню. Консультація може носити як усний так і письмовий характер і при наданні консультативних послуг, адвокат визначить найбільш проблемні моменти у справі клієнта та запропонує тактику та стратегію здійснення захисту його прав.

Найбільш розповсюджені послуги адвоката:

Консультація. Розмова адвоката з клієнтом під час якої клієнт отримує правовий опис своєї проблеми та шляхи її вирішення. Консультація дає можливість повністю та всесторонньо проаналізувати всі ризики проблеми та в разі необхідності укласти договір з адвокатом про надання правової допомоги. На сайті Ви знайдете багато корисної інформації у різних галузях права (сімейне, цивільне, спадкове, земельне тощо), що може допомогти Вам розібратись у певних ситуаціях.

Досудове врегулювання. Будь-який мир буде кращим аніж хороша війна. Якщо адвокат бачить, що сторони можна помирити – він проведе переговори, поспілкується зі сторонами та запропонує мирно вирішити спір, склавши відповідну угоду.

Складання судових та інших документів. Адвокат складе позовну заяву, скаргу, претензію, відзив чи заперечення, а також інші документи, необхідні по вашій справі відповідно до вимог чинного законодавства.

Представництво в суді. Адвокат може захищати Вас в суді та взяти на себе всі турботи супроводження справи, в тому числі і без Вашої присутності. Клопотання, заяви, пояснення, збирання доказів  – адвокат зробить все можливе для перемоги.

Оскарження рішень суду. Якщо суд допустив помилку або неповно дослідив всі обставини справи – його вердикт можна оскаржити у вищестоящий суд. Адвокат напише скаргу та особисто прийме участь в судовому засіданні. 

Виконання рішення суду. Позитивне рішення – це лише половина успіху, адже присуджене ще потрібно отримати. Адвокат, активно співпрацюючи з виконавчою службою, допоможе реально отримати все присуджене в найкоротші строки

Скільки коштують послуги адвоката у Києві?

Більшість клієнтів не розуміють як формуються ціни на юридичні послуги. При визначенні ціни на послуги адвоката в першу чергу враховуються час та об’єм роботи, яку необхідно виконати для вирішення проблеми Клієнта. Потрібно враховувати те, що для якісного виконання доручення Клієнта, адвокат не може одночасно вести велику кількість справ, адже, одній справі адвокат приділяє час не тільки в судах, а й проводить значну позасудову роботу (збирання доказів, вивчення докуменів та їх аналіз, підготовка різноманітних процесуальних документів (позовні заяви, відзиви, клопотання тощо). Відповідно це впливає на якість роботи та її вартість.

Також у вартість послуг адвоката включаються витрати, які адвокат несе при сплаті податків та зборів, щорічного внеску на адвокатське самоврядування, канцелярські, транспортні, телефонні витрати, оренду офісу, комунальні платежі.

Для того щоб зорієнтувати Вас по вартості послуг адвоката на сайті розміщена інформація про суму гонорару по різним видам правової допомоги та різним категоріям справ, яку ви можете знайти у розділі “Оплата послуг” у верхній частині сайту.

Вартість консультації адвоката становить 2000 грн/

Як розпочинається співпраця з адвокатом у Києві?

В першу чергу адвокат оцінює шанси на успіх і тільки потім пропонує укласти договір на правову допомогу.

В залежності від складності проблеми, може бути достатньо одного-двух документів, направлення запитів, чи просто консультації. В іншому випадку може знадобитись повний супровід адвокатом інтересів громадянина та суб’єктів підприємницької діяльності в різних інстанціях, включаючи суди. 

 

Отже, якщо Ваші права порушені, або Ви сумніваєтесь у правомірності дій інших осіб, хочете знати як вирішити Вашу проблему  – не затягуйте з вирішенням проблеми – записуйтесь на консультацію за тел. 096-203-18-51